NBA naktis: čempionų vargai Los Andželo derbyje ir Lukos magija Visi rezultatai

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį NBA pirmenybėse buvo sužaistos septynerios rungtynės.

A.Davisas (su kamuoliu) pirmajame kėlinyje susižeidė čiurną.<br>USAToday/Scanpix nuotr.

May 7, 2021, 8:15 AM

Vieneriose iš jų susigrūmė du Los Andželo miesto klubai – titulą ginanti „Los Angeles Lakers“ (37/29) surėmė ietis su „Los Angeles Clippers“ (45/22) krepšininkais.

Pranašesni šiame derbyje buvo „Clippers“, kuri namuose 118:94 (29:20, 36:22, 27:29, 26:23) nepaliko vilčių NBA čempionams.

„Lakers“ šioje dvikovoje vertėsi be LeBrono Jameso ir Denniso Schroderio. Svečių pralaimėjimą dar labiau apkartino pirmajame kėlinyje čiurną susižeidęs Anthony Davisas.

Jis aikštėje nepasirodė iki pat akistatos pabaigos.

Tuo tarpo „Clippers“ į pergalę vedė Paulas George'as, kuris per 31 minutę įmetė 24 taškus (5/7 dvit., 3/5 trit., 5/5 baud. metim.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Lakers“ gretose rezultatyviausiai sužaidė Kyle'as Kuzma, kuris varžovams pelnė 25 taškus.

„Clippers“ Vakarų konferencijoje rikiuojasi trečioje pozicijoje, tuo tarpu titulą ginanti „Lakers“ žengia šešta.

„Clippers“: Paulas George'as 24, Kawhi Leonardas 15, Ivica Zubacas 14, DeMarcusas Cousinsas ir Rajonas Rondo po 11.

„Lakers“: Kyle'as Kuzma 25, Montrezlas Harrellas 14, Andre Drummondas, Benas McLemore'as po 9, Alexas Caruso 8.

Tuo tarpu kitose rungtynėse apie save visiems dar kartą priminė Slovėnijos krepšinio pažiba Luka Dončičius, kuris atvedė savo komandą į pergalę prieš vienus iš lygos lyderių.

Slovėno atstovaujama „Dallas Mavericks“ (38/28) savo aikštėje 113:109 (37:32, 26:30, 19:21, 31:26) pranoko „Brooklyn Nets“ (43/24) krepšininkus.

Rezultatyviausiai savo komandoje sužaidęs L.Dončičius per 36 ant parketo praleistas minutes įmetė 24 taškus (2/9 dvit., 5/13 trit., 5/10 baud. metim.), atkovojo 10 kamuolių ir surinko 8 rezultatyvius perdavimus.

22-ejų gynėjas ryškiausiomis spalvomis suspindo dvikovos pabaigoje, kai prasidėjus paskutinei akistatos minutei smeigė itin skaudų dyrį savo varžovams pataikydamas sudėtingą metimą per Kevino Duranto rankas – 108:102.

„Nets“ nepavyko persverti rezultato iki finalinės dvikovos sirenos ir Bruklino klubas patyrė ketvirtąjį pralaimėjimą paeiliui.

Svečių ekipoje rezultatyviausiai sužaidė Kyrie Irvingas, kuris varžovams įkratė net 45 taškus (10/18 dvit., 7/13 trit.).

„Mavericks“ Rytų konferencijoje užima penktąją poziciją, tuo tarpu „Nets“ Rytuose žygiuoja antra.

„Mavericks“: Luka Dončičius 24, Timas Hardaway 23, Dorianas Finney-Smithas 17, Jalenas Brunsonas 15, Dwightas Powellas 12.

„Nets“: Kyrie Irvingas 45, Kevinas Durantas 20, Jeffas Greenas 11, Blake'as Griffinas ir Bruce'as Brownas po 10.