Karjeros rungtynes sužaidęs B. Bogdanovičius įmetė beveik pusšimtį taškų Visų rungtynių rezultatai

Naktį iš penktadienio į šeštadienį NBA pirmenybėse buvo sužaista 10 rungtynių. Vieneriose iš jų Vakarų konferencijoje pirmaujanti „Utah Jazz“ (49/18) savo aikštėje 127:120 (40:41, 29:32, 29:26, 29:21) įveikė „Denver Nuggets“ (44/23) krepšininkus.

B.Bogdanovičius įmetė 48 taškus.<br>AP/Scanpix nuotr.

May 8, 2021, 8:35 AM

Nugalėtojus į priekį vedė karjeros rungtynes sužaidęs Bojanas Bogdanovičius. Kroatas į varžovų krepšį įmetė beveik pusšimtį taškų.

Iš viso 32-ejų metų puolėjas per 39 ant parketo praleistas minutes įmetė 48 taškus (8/12 dvit., 8/11 trit., 8/8 baud. metim.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Nuggets“ gretose spindėjo Nikola Jokičius. Vidurio puolėjas iš Serbijos buvo arti trigubo dviženklio.

26-erių 211 cm ūgio serbas įmetė 24 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų.

Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei komandas skyrė vos 3 taškai – 121:118, tačiau tąsyk apie save priminė Jordanas Clarksonas, kuris į varžovų krepšį smeigė į nokautą svečius pasiuntusį tritaškį.

Tai buvo ketvirtoji „Jazz“ pergalė iš eilės.

Vakarų konferencijoje ji rikiuojasi pirmoje pozicijoje, tuo tarpu „Nuggets“ žengia ketvirta.

„Jazz“: Bojanas Bogdanovičius 48 , Jordanas Clarksonas 21, Rudy Gobert'as 14, George'as Niangas 13.

„Nuggets“: Michaelas Porteris Jr. 31, Nikola Jokičius 24, Paulas Millsapas 19, Austinas Riversas 18, Aaronas Gordonas 10.