Nestabdo: I. Brazdeikis pagerino dar vieną asmeninį NBA rekordą

Vis daugiau pasitikėjimo naujoje komandoje gaunantis Ignas Brazdeikis dar kartą priminė apie save. Naktį iš penktadienio į šeštadienį vykusiose NBA rungtynėse Lietuvos pilietybę atgavęs krepšininkas pagerino asmeninį atkovotų kamuolių NBA rekordą, tačiau jo atstovaujama „Orlando Magic“ (21/46) ekipa patyrė nesėkmę.

I.Brazdeikis.<br>AP/Scanpix nuotr.

May 8, 2021, 8:00 AM, atnaujinta May 8, 2021, 8:06 AM

Orlando klubas išvykoje 112:122 (31:26, 31:34, 27:34, 23:28) turėjo pripažinti „Charlotte Hornets“ (33/34) krepšininkų pranašumą.

22-ejų lietuvis per 24 ant parketo praleistas minutes įmetė 8 taškus (2/9 dvit., 1/2 trit.,. 1/2 trit.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Iki tol I.Brazdeikis NBA lygoje daugiausiai per vienerias rungtynes buvo sugriebęs 4 kamuolius.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai sužaidė Terry Rozieras, kuris pelnė 28 taškus (6/9 dvit., 3/11 trit., 7/9 baud. metim.).

Paskutinį kartą dvikovos metu „Magic“ pirmavo trečiojo kėlinio viduryje, tačiau tąsyk rezultatą persvėrusi „Hornets“ pirmaujančios komandos vaidmenyje išliko iki pat finalinės akistatos sirenos.

„Magic“ su 21 pergale Rytų konferencijos turnyrinėje lentelėje rikiuojasi 14 pozicijoje, tuo tarpu „Hornets“ su 33 pergalėmis rikiuojasi aštunta.

„Hornets“: Terry Rozieras 28, LaMelo Ballas 27, P.J. Washingtonas 23, Jalenas McDanielsas 13, Bismackas Biyombo 11.

„Magic“: Dwayne'as Baconas 28, Cole'as Anthony 20, R.J. Hamptonas 16, Gary Harrisas 12, Chassonas Randle'as 11.

„Nauja diena“: Lietuvos narystės NATO metinės – ar iššūkių daugiau?