Drama Indianoje: galingą trigubą dviženklį surinkusio D. Sabonio „Pacers“ krito po pratęsimo B. Bealas įmetė pusšimtį taškų

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį vykusiose NBA rungtynėse Domanto Sabonio atstovaujama „Indiana Pacers“ (31/36) ekipa patyrė apmaudžią nesėmę

D.Sabonis surinko trigubą dviženklį.<br>USAToday/Scanpix nuotr.

May 9, 2021, 7:38 AM, atnaujinta May 9, 2021, 7:58 AM

Indianos klubas namuose po pratęsimo 132:133 (32:33, 30:30, 39:29, 23:33, 8:9) nusileido „Washington Wizards“ (32/36) krepšininkams.

„Pacers“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo ir įspūdingas D.Sabonio pasirodymas. 25-erių krepšininkas iš Lietuvos surinko trigubą dviženklį.

211 cm ūgio puolėjas per 43 ant parketo praleistas minutes įmetė 30 taškų (12/18 dvit., 0/3 trit., 6/7 baud. meitm.), atkovojo 13, perėmė 3 kamuolius ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų.

Vis dėlto aikštelės šeimininkams nepavyko sustabdyti varžovų lyderių. Įsisiautėję Russellas Westbrookas ir Bradley Bealas „Pacers“ klubui pridarė daug žalos.

B.Bealas per 39 minutes į Indianos komandos krepšį įmetė net 50 taškų (16/24 dvit., 3/7 trit., 9/11 baud. metim.).

Tuo tarpu R.Wesbrookas pasižymėjo galingu trigubu dviženkliu – 33 taškai (8/19 dvit., 3/7 trit., 8/9 baud. metim.), 19 atkovotų kamuolių ir 15 rezultatyvių perdavimų.

Ketvirtojo kėlinio metu „Pacers“ džiaugėsi dviženkliu pranašumu – 114:102, tačiau svečiai ėmė artėti prie savo varžovų.

Ketvirčio pabaigoje „Wizards“ pavyko persverti rezultatą, tačiau likus žaisti 13 sek. Carisas LeVertas dvitaškiu sulygino skaičius švieslentėje, o pergalę galėjęs išplėšti R.Westrbooko metimas skriejo pro šalį ir komandos keliavo į pratęsimą.

Jame ir toliau tęsėsi atkakli kova. Minimalų pranašumą turėjusi „Pacers“ likus 1 sek. iki pratęsimo pabaigos pažeidė taisykles prieš R.Westrooką. Šis realizavo baudų metimus ir išvedė svečius į priekį – 133:132.

Dar kartą komandos gelbėtoju galėjęs tapti C.LaVertas ėmėsi iniciatyvos svarbiausiu metu, tačiau paskutinis jo metimas aidint finalinei dvikovos sirenai buvo blokuotas. Nuo svarbiausios rungtynių atakos apsigynė prieš tai Vašingtono ekipą į priekį išvedęs R.Westrookas.

Po šio pralaimėjimo „Pacers“ Rytų konferencijoje rikiuojasi dešimtoje pozicijoje, tuo tarpu „Wizards“ žengia devinta.

„Pacers“: Carisas LeVertas 35, Domantas Sabonis 30, Edmondas Sumneras 13, Oshae Brissettas 12. Dougas McDermottas 11.

„Wizards“: Bradley Bealas 50, Russellas Westbrookas 33, Rui Hachimura 13, Davis Bertans 10.