J. Valančiūno siautulys prieš buvusią komandą – lietuviui po krepšiu neprilygo niekas

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį vykusiose NBA rungtynėse Jonas Valančiūnas stojo į kovą prieš buvusią komandą. Lietuvio atstovaujama „Memphis Grizzlies“ (34/33) ekipa išvykoje surėmė pečius su „Toronto Raptors“ (27/41) krepšininkais. Pranašesni šioje kovoje buvo „Grizliai“, kurie Kanados klubą įveikė 109:99 (26:26, 21:20, 34:26, 28:27).

J.Valančiūnas dominavo po krepšiu.<br>USAToday/Scanpix nuotr.

May 9, 2021, 7:56 AM, atnaujinta May 9, 2021, 7:57 AM

Nugalėtojus į priekį vedė prieš savo buvusią ekipą siautėjęs J.Valančiūnas.

29-erių vidurio puolėjas iš Lietuvos siautėjo po krepšiu ir per 36 ant parketo praleistas minutes pelnė 18 taškų (9/14 dvit., 0/1 baud. metim.), atkovojo net 21 kamuolį ir blokavo 4 varžovų metimus.

Tai buvo jau 47-as uteniškio dvigubas dviženklis šiame sezone.

Trečiojo kėlinio pradžioje iniciatyvą į savo rankas perėmusi „Grizzlies“ nebeleido varžovams pirmauti iki pat finalinės dvikovos sirenos.

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Raptors“ buvo pavykę priartėti prie svečių ir sumažinti deficitą iki minimumo, tačiau aukštesnę pavarą įjungęs Memfio klubas vėl nutolo nuo „Raptors“.

Už J.Valančiūną rezultatyviau nugalėtojų gretose žaidė tik Jarenas Jacksonas, kuris įmetė 20 taškų (4/7 dvit., 3/10 trit., 3/3 baud. metim.).

Po šios pergalės Memflio klubas Vakarų konferencijoje žengia devintas, tuo tarpu „Raptors“ Rytuose lieka dvylikta.

„Raptors“: Gary Trentas ir Pascalis Siakamas po 18, Jalenas Harrisas 16, Malachi Flynnas 15, Yuta Watanabe 11.

„Grizzlies“: Jarenas Jacksonas 20, Jonas Valančiūnas 18, Kyle'as Andersonas 16, De'Anthony Meltonas 15, Dillonas Brooksas 14.