Geriausia Rytų konferencijos komanda „76ers“ turėjo bėdų su „Wizards“

Startavusiose NBA čempionato atkrintamosiose rungtynėse sekmadienį pirmąjį žingsnį pusfinalio link žengė „Philadelphia 76ers“. Geriausia Rytų konferencijos komanda namie pirmoje ketvirtfinalio serijos dvikovoje 125:118 (27:28, 34:34, 38:31, 26:25) susitvarkė su „Washington Wizards“.

Tobias Harris pelnė net 37 taškus ir padėjo Filadelfijai laimėti. <br> Reuters/Scanpix.com nuotr.

2021-05-23 23:22

Viso mačo metu komandas skyrė vienženklis skirtumas ir tik vienu metu Filadelfija pirmavo 108:97. Likus žaisti pusantros minutės šeimininkai pirmavo vos 116:121. Tačiau naudos „Wizards“ neturėjo, nes puolė netiksliai.

Rezultatyviausiu mačo žaidėju tapęs T.Harrisas per 37 minutes pelnė 37 taškus (13/24 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 5/5 baudų metimų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė ir prarado po 2 kamuolius bei nė karto neprasižengė.

Vašingtono ekipos gretose išsiskyrė Bradley Bealas, kurio sąskaitoje per 40 minučių buvo 33 taškai (12/17 dvit., 1/6 trit., 6/6 baud.), 10 atkovotų kamuolių ir 6 rezultatyvūs perdavimai.

Vieną blogiausių savo mačų sužaidė Benas Simmonsas: jis per 38 minutes sugebėjo pelnyto vos 6 taškus (3/8 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 0/6 baudų metimų), tačiau atsikovojo 15 kamuolių ir atliko 15 rezultatyvių perdavimų.

Antrasis serijos mačas po trijų dienų taip pat vyks Filadelfijoje.

„Wizards“: Bradley Bealas 33 (10 atk. kam., 6 rez. perd., 6 klaidos, 1/6 tritaškių), Russellas Westbrookas 16 (5 atk. kam., 14 rez. perd., 6 klaidos), Davis Bertanis 14 (4/8 tritaškių, 5 atk. kam.), Rui Hachimura, Aleksejus Lenas ir Danielis Gaffordas (6 atk. kam.) po 12.

„76ers“: Tobiasas Harrisas 37 (6 atk. kam., 13/24 dvitaškių), Joelis Embiidas 30 (6 atk. kam., 0/3 tritaškių), Sethas Curry 15 (3/9 tritaškių), George‘as Hillas ir Danny Greenas (3/4 tritaškių) po 11, Dwightas Howardas 7, Benas Simmonsas 6 (15 atk. kam., 15 rez. perd., 0/6 baudų metimų).