Įvertino pusfinalio startą: M. Schilleris gyrė jauną snaiperį, Ž. Urbonas gėdino saviškius

Triuškinama Kauno „Žalgirio“ pergale 100:75 prieš Utenos „Juventus“ pirmadienį prasidėjęs LKL pusfinalis atsispindėjo ir trenerių komentaruose po rungtynių. Kauniečių strategas Martinas Schilleris turėjo kuo pasidžiaugti, o uteniškių treneris Žydrūnas Urbonas pliekė saviškius.

„Juventus“ treneris nusivylė savo auklėtiniais.<br>G.Bitvinsko nuotr.
„Žalgirio“ ir „Juventus“ rungtynės.<br>G.Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

May 24, 2021, 10:00 PM, atnaujinta Oct 6, 2021, 11:31 AM

„Antrajame kėlinyje pagavome ritmą sutvarkėme reikalus. Pradėjome geriau rengti derinius prieš aikštės gynybą ir jie neapsigynė, – sakė M.Schilleris.

Rungtynių baigtį lėmė antrasis kėlinys, kurį kauniečiai laimėjo 35:16, o pradėjo spurtu 16:0 ir atitrūko negrįžtamai.

„Mums pavyko penkis ar šešis sustabdyti jų atakas ir tai suteikė impulsą mūsų puolimui. Tai buvo esminis rungtynių momentas. Nuo to momento žaidėme stabiliai ir išlaikėme pranašumą“, – teigė M.Schilleris.

„Žalgiriui“ paskutinius taškus pelnė Karolis Lukošiūnas, kuris sulaukė trenerio pagyrimų, nors turės vaišinti komandą.

„Sezono pabaigoje Karolis žaidžia labai gerai. Jis tikrai patobulėjo ir toliau tobulėja abiejose aikštės pusėse“, – sakė „Žalgirio“ strategas.

Tuo metu „Juventus“ treneris Ž.Urbonas negailestingai kritikavo savo auklėtinius:„Žalgiris“ yra „Žalgiris“, o mes buvome verti „Juventus“ vardo vieną kėlinį.

Po to kas nors leisdavo sau rizikuoti ar kokią nesąmonę padaryti. Keletas žaidėjų buvo tiesiog tragedija. Koktu buvo žiūrėti ir nepatogu. Svetima gėda.

Po pirmo kėlinio mes žaidėme kaip koks „Babrungas“: prasčiausia komanda, kokia buvo žaidusi.

Trečią ir ketvirtą kėlinius lygiai sužaidėme, nes žaidė tie, kurie nesivaikė statistikos.“

Ž.Urbonas tikisi, kad per atsakomąsias rungtynes Utenoje trečiadienį vaizdas aikštėje bus kitoks.

„Negalime išmėtyti tiek kamuolių – net 20 klaidų. Su „Žalgiriu“ žaidžiant 20 klaidų yra viskas – gali susidėti lagaminą ir važiuoti namo. Šį dalyką reikia išspręsti. Tik bendru komandiniu žaidimu mes galime pabandyti ką nors priešpastatyti „Žalgiriui“ ir net ne apie pergales kalbu“, – sakė Ž.Urbonas.