„Bucks“ saldžiai keršija už praėjusį sezoną – „Heat“ pralaimi seriją jau 0:3

Atrodo, kad „Miami Heat“ bandymas išlikti NBA čempionato kovose dėl apdovanojimų yra pasmerktas. „Milwaukee Bucks“ krepšininkai išvykoje 113:84 (26:14, 23:22, 37:24, 27:24) sutriuškino „Heat“ ir iki patekimo į pusfinalį jiems trūksta vos vieno laimėjimo – serijoje pirmauja 3:0.

Giannis Antetokounmpo<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

May 28, 2021, 6:50 AM, atnaujinta May 28, 2021, 7:24 AM

17 tūkstančių žiūrovų talpinanti „American Airlines“ arena ir susirinkę sirgaliai matė NBA vicečempionų Majamio pažeminimą.

Svečiai iš Milvokio pirmame kėlinyje jau susikrovė dviženklę persvarą – 20:8 ir „Heat“ ekipa nė karto taip ir nesumažino jo iki vienženklio.

Antrame kėlinyje skirtumas augo iki 44:25, o trečiame  iki 80:53. Įdomu, kad didžiausiais skirtumais Majamis šį sezoną pralaimėjo tris kartus ir visus juos Milvokiui.

„Bucks“, šiame reguliariame sezone iškovojusi trečiąją vietą, siekia atkeršyti „Heat“ klubui už nesėkmę praėjusiame sezone, kai Majamis išstūmė ekipą iš finalo.

Šeštąją poziciją užėmusi „Heat“ tik pirmoje dvikovoje išlaikė savo veidą pralaimėjusi 107:109, o po to „Bucks“ dominuoja kiekvieno mačo kėlinyje jau du rungtynes iš eilės.

Po to, kai per dvejas rungtynes „Bucks“ iš viso iš už tritaškio linijos įmetė 152 taškus (41,5 proc. pataikymas), šįkart Milvokis nutarė skirti dėmesį gynybai ir leido varžovams pataikyti vos 37 procentus visų metimų.

Giannis Antetokounmpo surinko dar vieną dvigubą dviženklį – 17 taškų, 17 atkovotų kamuolių ir penki rezultatyvūs perdavimai.

Khrisas Middletonas kovojo rezultatyviausiai ir pelnė 22 taškus su aštuoniais atkovotais kamuoliais ir penkiais rezultatyviais perdavimais.

Tuo tarpu Majamyje šiek tiek žibėjo Jimmy Butleris, kuris įmetė 19 taškų.

„Heat“: Jimmy Butleris 19 (5/13 dvit., 2/4 trit., 8 atk. kam., 6 rez. perd.), Bamas Adebayo 17, Nemanja Bjelica 14 (3/5 trit.), Tyleris Herro 9 (1/5 trit.).

„Bucks“: Khrisas Middletonas 22 (5/7 dvit., 3/9 trit., 8 atk. kam., 5 rez. perd.), Jrue Holiday 19 (5/6 dvit., 2/4 trit., 12 rez. perd.), Giannis Antetokounmpo 17 (6/10 dvit., 5/7 baud., 17 atk. kam.), Brookas Lopezas 13, Bobby Portisas, Brynas Forbesas po 11.