„Hawks“ trūksta pergalės iki NBA Rytų konferencijos pusfinalio

Vos per pergalę nuo NBA Rytų konferencijos pusfinalio sekmadienį atsidūrė „Atlanta Hawks“ ekipa, kuri namuose 113:96 (25:26, 28:23, 35:22, 25:25) nugalėjo „New York Knicks“ krepšininkus ir serijoje pirmauja jau 3:1.

Atlantos komandai Trae Youngas pelnė 27 taškus.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

2021-05-31 06:46, atnaujinta 2021-05-31 09:39

Tai jau buo 13-oji iš eilės Atlantos pergalė šiame sezone, o iš viso ji per pastarąsias 23 akistatas savo aikštėje pralaimėjo vos du kartus.

Pirmoje mačo pusėje pirmaujanti komanda keitėsi 14 kartų, o antroje dvikovos dalyje „Hawks“ pradėjo triuškinti varžovus.

Po dviejų kėlinių „Hawks“ pirmavo vos 4 taškų persvarą – 53:49, tačiau trečiąjį kėlinį laimėjo 13 taškų pranašumu, o ketvirtajame persvara pasiekė 26 taškų ribą.

Atlantos komandai Trae Youngas pelnė 27 taškus ir pridėjo 9 rezultatyvius perdavimus.

Niujorko ekipos gretose išsiskyrė R.J. Barrettas, kurio sąskaitoje per 35 minutes buvo 21 taškas, 6 atkovoti kamuoliai ir 4 rezultatyvūs perdavimai.

Penktasis ir galimai lemiamas serijos mačas Niujorke vyks naktį iš trečiadienį.

„Hawks“: Trae Youngas 27 (9 rez. perd.), Johnas Collinsas 22 (4/7 dvit., 2/3 trit., 8/8 baud., 8 atk. kam.), Danilo Gallinari 21 (5/5 dvit., 8/8 baud.), Bogdanas Bogdanovičius 12, Kevinas Huerteris 11 (3/5 trit.), Clintas Capela 10.

„Knicks“: Juliusas Randle'as 23 (5/15 dvit., 2/4 trit., 7/9 baud., 10 atk. kam., 7 rez. perd., 5 kld.), R.J. Barrettas 21, Derrickas Rose'as 18, Obi Toppinas 13, Alecas Burksas 12.