„Nets“ pasikinkė Jamesą Hardeną ir nustūmė „Celtics“ į šalikelę

NBA čempionato atkrintamųjų varžybų Rytų konferencijos ketvirtfinalio 5-osiose rungtynėse naktį iš antradienio į trečiadienį „Brooklyn Nets“ namuose 123:109 (31:24, 28:27, 27:28, 37:30) nugalėjo „Boston Celtics“ ir laimėjo seriją iki 4 pergalių 4:1.

J.Hardenas surinko trigubą dviženklį.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Jun 2, 2021, 7:14 AM, atnaujinta Jun 2, 2021, 7:41 AM

Konferencijos pusfinalyje „Nets“ serijoje iki keturių pergalių kovos „Milwaukee Bucks“, kuri 4:0 nušlavė „Miami Heat“ ekipą.

Reguliariajame sezone Rytų konferencijoje „Nets“ užėmė 2-ąją vietą, o „Bucks“ – 3-iąją, tad namų aikštės pranašumą turės Bruklino klubas.

„Nets“ vedlys į kitą etapą buvo trigubą dviženklį surinkęs Jamesas Hardenas, kuris per 39 min. pelnė 34 taškus (6/10 dvitaškių, 4/7 tritaškių, 10/11 baudų), atkovojo 10 ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Jam gerai talkino kitos dvi žvaigždės: Kyrie Irvingas pelnė 25 taškus, Kevinas Durantas – 24.

„Celtics“ gretose solidžiai žaidė tik Jaysonas Tatumas, kuris per 41 min. surinko 32 taškus (8/16 dvitaškių, 4/11 tritaškių, 4/4 baudų) ir atkovojo 9 kamuolius.

Po dviejų kėlinių „Nets“ pirmavo 59:51, bet trečiajame labiau atitrūkti nepavyko ir vienženklis skirtumas laikėsi iki 40-osios minutės (97:89).

Tada „Nets“ įjungė aukštesnę pavarą ir atitrūko net 22 taškais (120:98).

„Nets“: Jamesas Hardenas 34 (6/10 dvitaškių, 4/7 tritaškių, 10/11 baudų, 10 atk. kam., 10 rez. perd., 2 blok.), Kyrie Irvingas 25 (6/7 dvitaškių), Kevinas Durantas 24, Joe Harrisas ir Bruce'as Brownas po 10.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 32 (8/16 dvitaškių, 4/11 tritaškių, 9 atk. kam..), Evanas Fournier 18 (7/12 dvitaškių), Romeo Langfordas 17, Marcus Smartas 14 (7 atk. kam.).