Jaunieji „Žalgirio“ krepšininkai atsisveikino su mintimi laimėti Eurolygą

Antrą pralaimėjimą Valencijoje vykstančiame Eurolygos jaunimo turnyro finaliniame etape Kauno „Žalgirio“ (0/2) jaunieji krepšininkai. Antrame A grupės mače žalgiriečiai 63:65 (11:14, 11:19, 25:17, 16:15) nusileido Belgrado „Crvena Zvezda“ (1/1) komandai. Ši nesėkmė jau neleis kauniečiams tęsti kovą dėl apdovanojimų.

Jaunieji „Žalgirio“ krepšininkai pralaimėjo „Crvena zvezda“ ekipai.<br> euroleague.com nuotr.

Jun 4, 2021, 5:22 PM, atnaujinta Oct 25, 2021, 11:17 AM

Lietuvos atstovams beliks garbingai sužaisti prieš Vilerbano ASVEL atstovus, kuriš sąskaitoje yra viena pergalė prieį Belgrado komandą.

Pirmame ketvirtyje po du taškus pelnė Paulius Murauskas, Motiejus Krivas ir Ugnius Jaruševičius, du taškus su varžovo pražanga pelnė Liutauras Lelevičius, o po baudos metimą įmetė Radvilas Kneižys ir Kajus Kublickas – 11:14.

Po dar du taškus surinko U.Jaruševičius ir L.Lelevičius, tačiau deficitas išaugo iki dviženklio – 15:31. Įstrigusį puolimą išjudino P.Murausko ir K.Kublicko dvitaškiai bei Dovydo Butkos tritaškis – 22:32.

Po pertraukos septyniais taškais iš eilės driokstelėjo P.Murauskas, po du taškus pelnė Kajus Leliukas, Titas Sargiūnas, K.Kublickas ir Dominykas Butka, baudos metimą įmetė U.Jaruševičius, M.Krivas smeigė tritaškį, o kėlinuką taikliais baudų metimais užbaigė P.Murauskas – 47:50.

M.Krivas pataikė baudos metimą, L.Lelevičius pataikė iš toli, o D.Butkos dvitaškis persvėrė rezultatą – 53:52.

Broliai Butkos tada pelnė dar aštuonis taškus iš eilės, L.Lelevičius pridėjo dvitaškį, o likus žaisti 45 sekundes rezultatas buvo lygus – 63:63. Paskutinės rungtynių minutės metu sėkmingiau sužaidė Serbijos komandos krepšininkai, o kauniečiams teko patirti antrą nesėkmę – 63:65.

Pirmame susitikime A grupėje „Žalgiris“ neatsilaikė prieš Madrido „Real“ žaidėjus.

„Crvena Zvezda“: Nikola Topičius 16 (6/7 dvitaškiai), Nikola Saranovičius 12 (7 rez. perd., 5 per. kam.), Filipas Brankovičius 11.

„Žalgiris“: Paulius Murauskas 13 (1/7 tritaškiai), Dovydas Butka 12 (5 atk. kam.), Liutauras Lelevičius 10 (1/5 tritaškiai, 6 atk. kam.).