Nesėkminga pabaiga: „Žalgirio“ jaunimas nusileido ir ASVEL ekipai

Kauno „Žalgirio“ jaunimas nesėkmingai užbaigė savo pasirodymą Eurolygos jaunimo turnyre. Paskutinėse rungtynėse jaunieji žalgiriečiai rezultatu 82:84 (23:23, 15:13, 17:28, 27:20) pralaimėjo Vilerbano ASVEL jaunuoliams ir A grupėje tarp keturių komandų liko be pergalių.

„Žalgirio“ jaunimas nesėkmingai užbaigė savo pasirodymą Eurolygos jaunimo turnyre.<br>Euroleague.com nuotr.

žalgiris.lt

Jun 5, 2021, 3:07 PM, atnaujinta Oct 25, 2021, 11:15 AM

Kajus Kublickas surinko penkis taškus, baudos metimą ir tritaškį įmetė Liutauras Lelevičius, po du taškus pridėjo Ugnius Jaruševičius ir Kajus Leliukas, Motiejus Krivas surinko šešis, o kėlinuką taikliais dvitaškiais užbaigė Dovydas Butka ir Titas Sargiūnas – 23:23.

L.Lelevičius tašką pridėjo baudos metimu, dvitaškiu pasižymėjo Dominykas Butka, K.Kublickas pelnė šešis taškus iš eilės, keturis paeiliui surinko Paulius Murauskas, o kėlinio pabaigoje komandą į priekį išvedė Mantas Kočanas – 38:36.

Po pertraukos Paulius Murauskas įsirašė dar keturis taškus, Dovydas Butka pataikė iš toli, L.Lelevičius ir U.Jaruševičius pridėjo taiklius dviejų taškų vertės metimus, T.Sargiūnas pasižymėjo dviem taškais su varžovo pražanga, o Radvilas Kneižys taikliai atakavo iš toli. Tiesa, varžovai pavojingai nutolo – 55:64.

Paskutinio ketvirčio pradžioje dvitaškį pataikė Dovydas Butka, o P.Murauskas surinko devynis taškus iš eilės – 66:72. Po dvitaškį pataikė U.Jaruševičius ir L.Lelevičius, o likus žaisti 16 sekundžių, po dar dešimties P.Murausko taškų iš eilės, komandas skyrė vos trys taškai – 80:83. T.Sargiūnas sumažino atsilikimą iki minimumo, varžovai pataikė tik vieną baudos metimą iš dviejų, tačiau pergalę išplėšti galėjęs R.Kneižio tritaškis skriejo pro šalį – 82:84.

„Žalgiris“: P.Murauskas 27 (6 atk. kam.), K.Kublickas 11 (5 rez. perd.), L.Lelevičius 9, T.Sargiūnas 7 (4 rez.), D.Butka 7, M.Krivas 6, U.Jaruševičius 6, R.Kneižys 3, D.Butka 2, K.Leliukas 2 (5 atk. kam.), M.Kočanas 2, E.Bartninkas 0.

ASVEL: K.Kasiama 23, K.Houinsou 16 (12 atk. kam., 7 rez. perd.), K.Malwaya 11.