J. Hardeną dėl traumos praradusi „Nets“ atsilaikė prieš graiko vedamą „Bucks“ ir pergalingai pradėjo seriją

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį prasidėjo pirmoji antrojo etapo atkrintamųjų serija, kurioje „Brooklyn Nets“, nors ir praradę vieną iš savo lyderių, namie 115:107 (30:32, 33:29, 35:23, 17:23) įveikė „Milwaukee Bucks“ ekipą.

Serijoje pirmąją pergalę pasiekį „Nets“.<br>USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

2021-06-06 07:01

Viena iš trijų komandos superžvaigždžių – Jamesas Hardenas dešiniojo pakinklio skausmus pajautė jau pirmąją susitikimo minutę ir palikęs aikštelę į ją daugiau nebegrįžo. Tai ta pati trauma dėl kurios gynėjas šiame sezone praleido 21-erias rungtynes.

Visgi, net ir praradusi vieną iš savo lyderių, Bruklino komanda kitų dviejų savo superžvaigždžių pagalba sugebėjo serijoje iki keturių pergalių pasiekti pirmąją.

Kevinas Durantas per 40 min. surinko 29 taškus (11/21 dvit., 1/4 trit., 4/4 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo ir 5 kartus prasižengė.

Kyrie Irvingas per 44 min. pelnė 25 taškus (8/15 dvit., 3/11 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei po 1 sykį suklydo ir prasižengė.

„Bucks“ gretose rezultatyviausiai žaidė Giannis Antetokounmpo, kuris per 35 min. surinko 34 taškus (14/19 dvit., 2/5 trit., 0/3 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 5 sykius suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Po pirmojo kėlinio „Bucks“ pirmavo minimaliu skirtumu – 32:30, tačiau antrajame kėlinyje „Nets“ užsikūrė ir surengę 8:0 spurtą padidino persvarą iki 5 taškų (47:42). Šeimininkai pabandė dar labiau atitrūkti po dar vienos 8:0 atkarpos, kurią užbaigė K.Irvingo prasiveržimas, tačiau ketvirtį svečiai sugebėjo užbaigti sėkmingai ir deficitą sumažino iki 61:63.

Po ilgosios pertraukos abi daugiausiai šiame NBA sezone renkančios komandos puolime žaidė ypač dideliu tempu, tačiau, kaip galiausiai pasirodė šis stilius labiau tiko Steve'o Nasho auklėtiniams, kuriems galiausiai pavyko atitrūkti trečiajame kėlinyje.

Iki priešpaskutinio ketvirčio pabaigos likus mažiau nei 2 min. „Nets“ lyderis K.Durantas gavo ketvirtąją pražangą, tačiau atsisakė sėsti ant suoliuko, kaip norėjo treneris. Ir, kai Milvokio centras Brookas Lopezas sumažino atsilikimą iki vienaženklio (82:91) šis prieš paskutinį kėlinį pelnė 7 taškus iš eilės (98:82) nebepalikdamas „Buck“ vilčių sugrįžti į rungtynes.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 34 (11 atk. kam.), Brookas Lopezas 19, Jrue Holiday 17 (9 atk. kam.), Khrisas Middletonas 13 (13 atk. kam.).

„Nets“: Kevinas Durantas 29 (10 atk. kam.), Kyrie Irvingas 25 (8 rez. perd), Joe Harrisas 19, Blake'as Griffinas 18 (14 atk. kam.), Mike'as Jamesas 12.