„76ers“ šturmą atlaikiusi „Hawks“ pergalingai pradėjo konferencijos pusfinalio seriją.

Sekmadienį NBA lygoje pirmosiose Rytų konferencijos pusfinalio serijos rungtynėse „Atlanta Hawks“ išvykoje netikėtai 128:124 (42:27, 32:27, 23:28, 29:41) palaužė „Philadelphia 76ers“ krepšininkus.

Trae Youngas.<br>AP/Scanpix nuotr.

Jun 6, 2021, 10:50 PM, atnaujinta Jun 6, 2021, 11:26 PM

Nugalėtojus į pergalę vedė Trae Youngas. Įžaidėjas per 39 min. pelnė 35 taškus, atkovojo 2 kamuolius ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Tiesa rezultatyviausiai rungtynėse pasirodė „76ers“ centras Joelis Embiidas. Kamerūnietis ant parketo praleido 38 minutes ir surinko 39 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Pirmajame kėlinyje šeimininkams nepavyko sustabdyti „Hawks“ lyderio T. Youngo. Įžaidėjas staigiais prasiveržimais bei tritaškiais atšokus lengvai rinko taškus, o kas kart padvigubintas sėkmingai atrasdavo savo komandos draugus. Po antrojo jo tritaškio per kėlinį „Hawks“ išsiveržė 34:22.

Aikštelės šeimininkai negalėjo sustabdyti „Hawks“ puolimo ir į antrą kėlinį netikėtai žengė pralaiminėdami 27:42. Tačiau ir šiame ketvirtyje Filadelfijos komandai nesisekė stabdyti „Vanagų“ puolimo – po Lou Williamso ir Bogdano Bogdanavičiaus tritaškių išsiveržė 53:27. Prieš ilgąją pertrauką „76ers“ dar sugebėjo sumažinti deficitą iki 20 taškų (54:74), bet T.Youngas buvo jau surinkęs net 25 taškus.

Trečiajame kėlinyje Filadelfijos ekipą puolime traukti pradėjo J.Embiidas, o gynyboje pavyko pristabdyti T.Youngą. Iš lėto atsilikimą mažinę šeimininkai iki pabaigos likus 1 min., po dar 2-jų J.Embiido taškų, atsiliką sumažino tik ik 3 taškų (118:115). Vis dėlto į tai Atlantos gretose tritaškiu atsakė Bogdonas Bogdanovičius, kuris ir uždarė rungtynes.

Serijoje bus varžomasi iki keturių pergalių. Kitos rungtynės bus ir vėl žaidžiamos Filadelfijoje, birželio 8 d.

„76ers“: Joelis Embiidas 39 (9 atk. kam.), Sethas Curry 21, Tobias Harrisas 20 (10 atk. kam.), Benas Simmonsas 17 (10 rez. perd.).

„Hawks“: Trae Youngas 35 (10 rez. perd.), Bogdonas Bogdanavičiaus ir Joshas Collinsas po 21, Kevinas Heurteris 15.