MVP apdovanojimą atsiėmęs N. Jokičius neišgelbėjo – „Nuggets“ priremta prie sienos

Nikola Jokičius atsiėmė naudingiausio NBA krepšininko apdovanojimą, tačiau jo atstovaujama „Denver Nuggets“ ekipa atsidūrė ties prarajos riba.

N.Jokičiui buvo įteiktas NBA MVP apdovanojimas.<br>AFP/Scanpix nuotr.

2021-06-12 08:04

Trečiose Vakarų konferencijos pusfinalio rungtynėse Denverio klubas savo aikštėje 102:116 (27:37, 28:22, 21:31, 26:26) turėjo pripažinti „Phoenix Suns“ krepšininkų pranašumą ir serijoje iki keturių pergalių atsilieka – 0:3.

Jei „Nuggets“ dar nori išgelbėti savo sezoną, ši ekipa privalo laimėti visas likusias ketverias rungtynes paeiliui.

Aikštelės šeimininkų neišgelbėjo ir įspūdingas rungtynes sužaidęs bei apdovanojimą atsiėmęs N.Jokičius.

Serbas įmetė 32 taškus (13/23 dvit., 1/6 trit., 5/9 baud. metim.), atkovojo net 20 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių peravimų.

Svečiai savo pranašumą ėmė įrodinėti jau nuo pat pirmųjų akistatos minučių. Dar pirmajame kėlinyje „Suns“ buvo pavykę susikrauti dviženklį pranašumą.

Antrajame ir trečiajame kėliniuose „Nuggets“ bandė priartėti prie savo varžovų ir keletą kartų komandas skyrė vos kelių metimų vertės skirtumas, tačiau visas viltis į šipulius svečiai sudaužė ketvirtajame ketvirtyje, kuriame vėl susikrovė užtikrintą persvarą, kurią išsaugojo iki pat akistatos pabaigos.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai sužaidė Devinas Bookeris, kuris pelnė 28 taškus (9/16 dvit., 2/7 trit., 4/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Ketvirtosios serijos rungtynės Denveryje bus žaidžiamos naktį iš sekmadienio į pirmadienį.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 32, Monte Morrisas 21, Michaelas Porteris 15, Willas Bartonas 14.

„Suns“: Devinas Bookeris 28, Chrisas Paulas 27, Jae Crowderis 14, Mikalas Bridgesas 11, Deandre Aytonas 10.