„Clippers“ atstatė pusiausvyrą – „Jazz“ buvo nutildyti jau pirmajame kėlinyje

NBA čempionato atkrintamųjų varžybų Vakarų konferencijos pusfinalio ketvirtosiose rungtynėse naktį iš pirmadienio į antradienį „Los Angeles Clippers“ namuose 118:104 (30:13, 38:31, 26:29, 24:31) nugalėjo reguliariojo sezono laimėtoją „Utah Jazz“ ekipą ir išlygino serijos iki 4 pergalių rezultatą – 2:2.

„Jazz“ pradėjo seriją dviem pergalėmis namuose, tačiau Los Andžele nieko nepešė.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Jun 15, 2021, 8:49 AM, atnaujinta Jun 15, 2021, 9:07 AM

Penktasis mačas vyks trečiadienį Solt Leik Sityje.

Nugalėtojams Kawhi Leonardas ir Paulas George'as pelnė po 31 tašką.

„Clippers“ jau po pirmojo kėlinio turėjo 17 taškų persvarą (30:13), o antrajame pirmavo 29 taškais (51:22).

Po pertraukos „Jazz“ krepšininkai buvo sumažinę skirtumą iki 10 taškų, tačiau persilaužimu nekvepėjo.

„Jazz“ komandą tempė 37 taškus surinkęs Donovanas Mitchellas.

„Clippers“: Kawhi Leonardas (6/12 dvitaškių, 3/7 tritaškių, 10/13 baudų, 7 atk. kam.) ir Paulas George'as (5/10 dvitaškių, 4/10 tritaškių, 9/10 baudų, 9 atk. kam.) po 31, Marcus Morrisas 24 (6 atk. kam.).

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 37 (3/11 dvitaškių, 6/15 tritaškių, 13/15 baudų), Joe Inglesas 19 (5/7 tritaškių), Bojanas Bogdanovičius 18, Rudy Gobert'as 11 (8 atk. kam.).