49 taškus į „Bucks“ krepšį sumetęs Kevinas Durantas pastūmėjo „Nets“ arčiau Rytų konferencijos finalo

NBA čempionato atkrintamųjų varžybų Ryų konferencijos pusfinalio penktosiose rungtynėse naktį iš antradienio į trečiadienį „Brooklyn Nets“ namuose 114:108 (15:29, 28:30, 38:28, 33:21) nugalėjo „Milwaukee Bucks“ ekipą ir serijoje iki keturių pergalių vėl pirmauja 3:2.

K.Durantas žaidė be keitimų.<br> AP/Scanpix nuotr.

2021-06-16 07:28, atnaujinta 2021-06-16 08:06

Šeštosios rungtynės vyks ketvirtadienį Milvokyje, kur „Bucks“ laimėjo du mačus ir atsitiesė.

„Nets“ pergalę penktajame mače nukalė vienas geriausių karjeros rungtynių sužaidęs Kevinas Durantas, kuris sumetė 49 taškus, atkovojo 17 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

32-ejų puolėjas rungtyniavo be keitimų visas 48 minutes.

Į aikštę po traumos grįžęs Jamesas Hardenas per 46 min. surinko tik 5 taškus ir pataikė tik 1 iš 10 metimų.

„Nets“ lyderis K.Durantas tapo pirmuoju krepšininku, kuriam NBA atkrintamųjų varžybų rungtynėse pavyko surinkti bent 45 taškus, 15 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų.

„Nets“ tragiškai pradėjo rungtynes ir po pirmojo kėlinio atsiliko 15:29, o po dviejų – 43:59.

Vis dėlto po pertraukos pavyko pasiekti persilaužimą.

Įpusėjus trečiajam kėliniui „Bucks“ dar turėjo 16 taškų pranašumą, bet tuomet K.Durantas pelnė 11 taškų iš eilės ir „Nets“ priartėjo iki 81:87.

Ketvirtojo kėlinio viduryje K.Durantas tritaškiu persvėrė rezultatą 94:93.

Prasidėjus paskutinei minutei po K.Duranto metimo „Nets“ pirmavo 109:105, o po baudų – 112:108 ir pergalingai baigė rungtynes.

„Bucks“ lyderis Giannis Antetokounmpo per 42 minutes surinko 34 taškus ir atkovojo 12 kamuolių.

„Nets“: Kevinas Durantas 49 (12/14 dvitaškių, 4/9 tritaškių, 13/16 baudų, 17 atk. kam., 10 rez. perd.), Jeffas Greenas 27 (7/8 tritaškių), Blake'as Griffinas 17.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 34 (12/18 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 12 atk. kam.), Khrisas Middletonas 25, Jrue Holiday 19 (8 rez. perd.), Brookas Lopezas 15.