„Hawks“ panaikino triuškinantį deficitą ir atsidūrė per žingsnį nuo Rytų konferencijos finalo

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį vykusiose NBA Rytų konferencijos pusfinalio rungtynėse itin svarbią pergalę iškovojo „Atlanta Hawks“ ekipa.

T.Youngas.<br>USAToday/Scanpix nuotr.

Jun 17, 2021, 7:20 AM

Atlantos klubas panaikino net 26 taškų deficitą ir svečiuose 109:106 (24:38, 16:24, 29:25, 40:19) palaužė „Philadelphia 76ers“ krepšininkus bei serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį – 3:2.

Įspūdingą pasirodymą nugalėtojų gretose surengę Trae Youngas.

Gynėjas per 40 ant parketo praleistų minučių įmetė 39 taškus (8/17 dvit., 2/6 trit., 17/19 baud. metim.) ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„76ers“ į priekį šovė nuo pat pirmųjų akistatos minučių ir dar pirmajame kėlinyje susikrovė solidų pranašumą. Po pirmųjų dešimties minučių aikštės šeimininkai buvo priekyje 38:24.

Ne ką mažiau sėkmingas Filadelfijos ekipai buvo ir antrasis kėlinys. Produktyviai gynyboje dirbusi „76ers“ lyg ant mielių augino savo pranašumą, kuris vienu metu pasiekė rekordinę 26 taškų ribą – 62:36.

Trečiajame kėlinyje vyko apylygė kova. „Hawks“ pavyko sutvarkyti reikalus puolime, tačiau aiškės šeimininkai išlaikė saugų atstumą ir prieš ketvirtą ketvirtį pirmavo 87:69.

Lemtingu tapusiame ketvirtajame kėlinyje Atlantos klubas ėmė žaibiškai tirpdyti turimą deficitą.

Likus žaisti kiek daugiau nei minutei iki ketvirčio pabaigos T.Youngas baudų metimais pirmą kartą akistatos metu išvedė svečius į priekį – 105:104.

Sėkmingą atkarpą sužaidusi „Hawks“ neketino sustoti ir pergalingai užbaigė rungtynes.

„76ers“ ekipoje rezultatyviausiai sužaidė Joelis Embiidas, kuris per 39 ant parketo praleistas minutes įmetė 37 taškus (10/16 dvit., 2/4 trit., 11/13 baud. metim.), atkovojo 13 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Šeštosios serijos rungtynės Atlantoje vyks naktį iš penktadienio į šeštadienį.

„76ers“: Joelis Embiidas 37, Sethas Curry 36, Benas Simmonsas ir Furkanas Korkmazas po 8.

„Hawks“: Trae Youngas 39, Johnas Collinsas 19, Danilo Gallinari 16, Lou Williamsas 15.