P. George'o į priekį tempiama „Clippers“ prirėmė prie sienos „Jazz“ krepšininkus

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį vykusiose NBA Vakarų konferencijos pusfinalio rungtynėse be traumuoto Kawhi Leonardo rungtyniavusi „Los Angeles Clippers“ ekipa priartėjo prie kito atkrintamųjų varžybų etapo.

P.George'as buvo rezultatyvus.<br>AP/Scanpix nuotr.

Jun 17, 2021, 8:29 AM, atnaujinta Jun 17, 2021, 8:30 AM

Los Andželo klubas išvykoje 119:111 (36:37, 24:28, 32:18, 27:28) įveikė vietos „Utah Jazz“ krepšininkus ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3:2.

Sunkiai sulaikomas nugalėtojų gretose buvo Paulas George'as, kuris per 40 ant parketo praleistų minučių įmetė 37 taškus (9/13 dvit., 3/9 trit., 10/11 baud. metim.), atkovojo 16 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Jazz“ komandoje rezultatyvumu išsiskyrė Bojanas Bogdanovičius.

Kroatas per 39 minutes pelnė 32 taškus (1/3 dvit., 9/17 trit., 3/4 baud.) ir atkovojo 3 kamuolius.

Jutos ekipos neišgelbėjo ir įspūdingas tolimų metimų pataikymas. Per pirmąją dvikovos dalį „Jazz“ įmetė net 17 tritaškių.

Po pertraukos pirmaujančios komandos vaidmenį į savo rankas perėmusi „Clippers“ dviženklį pranašumą savo kraityje turėjo dukart. Iki pat finalinės akistatos sirenos „Jazz“ nebepavyko persverti rezultato į savo pusę ir itin svarbią pergalę šventė Los Andželo klubas.

Šeštosios serijos rungtynės Los Andžele bus žaidžiamos naktį iš penktadienio į šeštadienį.

„Jazz“: Bojanas Bogdanovičius 32, Donovanas Mitchellas 21, Rudy Gobertas 17, Jordanas Clarksonas ir Joe Inglesas po 12.

„Clippers“: Paulas George'as 37, Marcusas Morrisas 25, Reggie Jacksonas 22, Terance'as Mannas 13.