K. Duranto tempiamas „Nets“ lemiamame mače išsigelbėjo tik kartą – po pratęsimo į finalą žengė „Bucks“

NBA Rytų konferencijos atkaklusis pusfinalis baigėsi „Milwaukee Bucks“ pergale. Po pratęsimo. Septintose šios serijos rungtynėse Brukline „Nets“ klubas, vedamas Kevino Duranto, darė viską, kad išplėštų pergalę, tačiau „Bucks“ po 53 minučių dvikovos galiausiai šventė geidžiamą pergalę 115:111 (25:28, 22:25, 35:28, 27:28, 6:2).

Giannis Antetokounmpo ir Kevinas Durantas. <br> Reuters/Scanpix.com nuotr.

Jun 20, 2021, 8:06 AM, atnaujinta Jun 20, 2021, 8:16 AM

Milvokio ekipa Rytų konferencijos pusfinalio seriją laimėjo 4:3 ir žengė į finalą. Jame „Bucks“ varžysis su „Philadelphia 76ers“ ir „Atlanta Hawks“ poros laimėtojais. Šioje poroje taip pat reikės septintosios akistatos.

Iki šios dvikovos pergalę serijoje šventė namie kovojusi komanda.

Milvokio ekipa į konferencijos finalą prasimušė antrąjį kartą per pastaruosius trejus metus.

Šeimininkai „Nets“ mačo pabaigoje buvo priversti vytis svečius, o komandą išgelbėjo iš viso net 48 taškus pelnęs K.Durantas. Esant rezultatui 107:109, likus 6 sek. jis pasiėmė kamuolį, pabandė nesėkmingai veržtis, o neradęs kito varianto, tiesiog metė atsilošęs nuo beveik tritaškio linijos.

„Barclays Center“ arena tiesiog sprogo iš džiaugsmo, kai kamuolys įkrito ir likus 1 sek. rezultatas tapo lygus 109:109.

Šį įspūdingą metimą stebėjo ir K.Duranto mama Vanda.

Vis dėlto šis išsigelbėjimas nepadėjo „Nets“ prasiskinti kelią į konferencijos finalą.

Nors pratęsimo pradžioje Bruce'as Brownas išvedė šeimininkus į priekį – 111:109, tačiau tai buvo vieninteliai Bruklino ekipos taškai per penkias minutes.

Gianniui Antetokounmpo ir Khrisui Middletonui pataikius po dvitaškį rezultatas tapo 113:111, o Brookas Lopezas baudų taškais padėjo riebų tašką 115:111.

K.Durantas per pratęsimą ir vėl bandė gelbėti ekipą, tačiau du jo paskutinieji metimai nebuvo taiklūs, o vienas apskritai nelietė lanko.

Tai buvo pirmasis kartas nuo 2006 metų, kai per lemiamą pusfinalio serijos mačą nugalėtojui išsiaiškinti prireikė pratęsimo – prieš 15 metų toks scenarijus buvo akistatoje tarp „San Antonio Spurs“ ir „Dallas Mavericks“.

„Nets“: Kevinas Durantas 48 (13/25 dvit., 4/11 trit., 10/11 baud., 9 atk. kam., 6 rez. perd., 38 naud.), Jamesas Hardenas 22 (2/12 trit., 10/10 baud., 9 atk. kam., 9 rez. perd.), Blake'as Griffinas 17 (11 atk. kam.), Bruce'as Brownas 14.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 40 (13/18 dvit., 2/6 trit., 8/14 baud., 13 atk. kam., 5 rez. perd., 38 naud.), Khrisas Middletonas 23 (7/19 dvit., 2/7 trit., 10 atk. kam., 6 rez. perd., 5 per. kam.), Brookas Lopezas 19, Jrue Holiday 13 (3/14 dvit.), P.J. Tuckeris 11.