Įspūdingo D. Bookerio pasirodymo įkvėpta „Suns“ pergalingai pradėjo žygį NBA finalo link

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį vykusiose NBA Vakarų konferencijos finalo rungtynėse pirmąjį žingsnį link čempionato finalo žengė „Phoenix Suns“ ekipa.

D.Bookeris.<br>USAToday/Scanpix nuotr.

2021-06-21 07:22, atnaujinta 2021-06-21 11:49

Finikso klubas namuose 120:114 (21:21, 36:33, 36:39, 27:21) palaužė „Los Angeles Clippers“ krepšininkus ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį – 1:0.

Nugalėtojų gretose suspindėjo įspūdingą pasirodymą surengęs Devinas Bookeris.

„Hawks“ gynėjas per 43 ant parketo praleistas minutes įmetė 40 taškų (12/22, 3/7, 7/7), atkovojo 13 kamuolių ir surinko 11 rezultatyvių perdavimų.

Tai buvo pirmasis D.Bookerio trigubas dviženklis jo karjeroje.

„Clippers“ gretose rezultatyviausias buvo Paulas George'as, kuris per 38 minutes įmetė 34 taškus (3/11 dvit., 7/15 trit., 7/8 baudų), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Šioje dvikovoje abi komandos turėjo nuostolių.

„Suns“ vertėsi be koronavirusu užsikrėtusio Chriso Paulo, o „Clippers“ negalėjo padėti traumą patyręs Kawhi Leonardas.

Antrosios serijos rungtynės Finikse bus žaidžiamos naktį iš antradienio į trečiadienį.

„Suns“: Devinas Bookeris 40, Deandre Aytonas 20, Mikalas Bridgesas 14, Jae Crowderis 13, Cameronas Johnsonas 12.

„Clippers“: Paulas George'as 34, Reggie Jacksonas 24, DeMarcusas Cousinsas 11, Terance'as Mannas 9.