Aikštėje dominavusi „Bucks“ sutriuškino „Hawks“ ir išlygino Rytų konferencijos finalo seriją

Rytų konferencijos finale „Milwaukee Bucks“ namie 125:91 (34:28, 43:17, 26:18, 22:28) sutriuškino „Atlanta Hawks“ atstovus ir serijoje iki keturių pergalių išlygino rezultatą 1:1.

Graiko vedama ,,Bucks" išlygino serijos rezultatą.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Jun 26, 2021, 6:51 AM, atnaujinta Jun 26, 2021, 7:37 AM

Nors pralaimėjo pirmąsias rungtynes ir prarado namų arenos pranašumą, „Bucks“ turėjo kuo atsakyti. Milvokio krepšininkai atsakomojo mačo baigtį nulėmė dar iki ilgosios pertraukos, o ketvirtajame kėlinyje nežaidė nei vienos ekipos startinio penketo žaidėjas.

Tai jau trečioji serija iš eilės, kai „Hawks“ pralaimi antrąsias rungtynes prieš tai, pirmosiose, pasiekę pergalę išvykoje.

Į pergalę nugalėtojus vedė Giannis Antetokounmpo. Graikas per 29 min. pelnė 25 taškus, atkovojo 9 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 2 kamuolius.

Varžovų lyderis Trae Youngas, kuris pirmajame susitikime dominavo surinkdamas 48 taškus bei atlikdamas 11 rezultatyvių perdavimų, šiose rungtynėse taip ir neįsibėgėjo. Įžaidėjas per 28 min. pelnė 15 taškų, atkovojo 2 kamuolius atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei suklydo 9 kartus.

Susitikime lūžio tašku tapo antrojo kėlinio vidurys. Nors šeimininkai buvo išsiveržę nuo pat pradžių, svečiai iš Atlantos laikėsi. Vis dėl to G.Antetokounmpo, Jrue Holiday ir Brooko Lopezo vedami „Bucks“ surengė įspūdingą spurtą 20:0, o iki didžiosios pertraukos jau pirmavo 77:45.

Vakarų konferencijoje dėl teisės žaisti NBA superfinale varžosi „Phoenix Suns“ ir „Los Angeles Clippers“ ir serijoje 2:1 pirmauja „Suns“.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 25 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Jrue Holiday 22 (7 rez. perd.), rookas Lopezas 16, Khrisas Middletonas 15 (7 atk. kam., 8 rez. perd.).

„Hawks“: Trae Youngas 15 (9 klaid.), Johnas Collinsas 11 (8 atk. kam.), Danilo Gallinari 12, Cam Reddish 11.