T. Youngas užlipo teisėjui ant kojos – po šio momento „Atlanta Hawks“ prarado iniciatyvą ir pralaimėjo „Milwaukee Bucks“

Laikinasis „Atlanta Hawks“ treneris Nate'as McMillanas po nesėkmingo antrojo NBA Rytų konferencijos antrojo mačo, kai ekipos lyderis Trae Youngas įmetė 15 taškų, pasakė „viskas bus gerai“. Ir tikrai – trečiame serijos mače viskas buvo gerai, kol traumos negavo T.Youngas. Sekmadienį namie žaidusi „Hawks“ nusileido „Milwaukee Bucks“ atstovams 102:113 (32:27, 24:29, 29:27, 17:30) ir pralaimi serijoje iki keturių pergalių 1:2.

Trae Youngas patyrė traumą.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Jun 28, 2021, 7:08 AM, atnaujinta Jun 28, 2021, 7:12 AM

„Hawks“ lyderis T.Youngas vedė savo komandą į pergalę, trečiame kėlinyje sumetęs 32 taškus. Tačiau paskutinėmis ketvirčio sekundėmis – likus kovoti 36 sekundes – užlipo netyčia ant kojos mačo arbitrui Seanui Whrite'ui ir pats patyrė traumą.

Krepšininkas iškart patraukė į persirengimo kambarį ir arenoje vėl pasirodė jau ketvirtojo kėlinio pradžioje.

Į jo vietą geriausio mačo žaidėjo nominacijoje tuo metu jau kėsinosi „Bucks“ žaidėjas Khrisas Middletonas.

Jis surinko per lemiamą ketvirtį 20 iš pelnytų 38 taškų ir padėjo savo ekipai palaužti šeimininkus.

Būtent jis per dvi minutes pelnė 11 taškų, po kurių Milvokis panaikino 7 taškų deficitą ir išsiveržė į priekį 101:98.

Be taškų K. Middletonas dar ir atliko 11 perdavimų.

Krepšininkas tapo pirmuoju „Bucks“ žaidėju klubo istorijoje, kuriam per pastaruosius 25-erius metus atkrintamųjų rungtynių ketvirtajame kėlinyje pavyko pelnyti 20 taškų.

Palaužta Atlanta po šio spurto nesugebėjo atsitiesti, o „Hawks“ pabėgo 110:100.

Prie pergalės Giannis Antetokounmpo pridėjo 33 taškus ir 11 atsikovotų kamuolių, Bobby Portis į bendrą taupyklę sukrapštė 15 taškų.

Ketvirtoji dvikova bus žaidžiama antradienį Atlantoje.

„Hawks“: Trae Youngas 35 (6/9 dvit., 6/14 trit., 5/6 baud., 4 rez. perd., 4 kld.), Danilo Gallinari 18 (5/11 dvit., 2/3 trit.), Johnas Collinsas 13, Kevinas Huerteris 11, Bogdanas Bogdanovičius (2/10 trit.) ir Clintas Capela (11 atk. kam.) po 8.

„Bucks“: Khrisas Middletonas 38 (9/14 dvit., 6/12 trit., 11 atk. kam., 7 rez. perd., 4 kld.,), Giannis Antetokounmpo 33 (12/19 dvit., 6/13 baud., 11 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.), Bobby Portis 15, Brookas Lopezas 10.