JAV rinktinė palaužė Ispaniją

Pralaimėjimų ir koronaviruso šešėlių per pasiruošimą olimpinėms žaidynėms persekiota JAV krepšinio rinktinė baigė draugiškų rungtynių seriją.

M.Gasoliui nepavyko palaužti amerikiečių.<br> AP/Scanpix nuotr.

Jul 19, 2021, 6:52 AM, atnaujinta Jul 19, 2021, 7:32 AM

Paskutiniajame mače Las Vegase NBA žvaigždės 83:76 (14:18, 22:20, 21:12, 26:26) palaužė Ispanijos nacionaline komandą.

Ispanai ilgai priešinosi amerikiečiams, antrojo kėlinio viduryje pirmavo 29:21, tačiau šeimininkai po didžiosios pertraukos įgijo dviženklį pranašumą, o ketvirtajame kėlinyje turėjo 16 taškų persvarą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje žaidė D.Lillardas, pelnęs 19 taškų ir atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus. Neseniai rinktinę palikusį B.Bealą pakeitęs K.Johnsonas surinko 15 taškų.

K.Durantas pridėjo 15 taškų, Z.LaVine'as 13.

Ispanijos rinktinėje išsiskyrė R.Rubio, pelnęs 23 taškus. W.Hernangomezas pridėjo 11, M.Gasolis – 10.

JAV rinktinę pasiruošimo etape trikdė žaidėjų permainos. Su ekipa dėl koronaviruso buvo priverstas atsisveikinti „Washington Wizards“ ekipos narys B. Bealas, o „Cleveland Cavaliers“ komandos aukštaūgis Kevinas Love'as nutarė nevykti į Japoniją dėl neišgydytos kojos traumos.

Be to, amerikiečiai ir toliau nėra pilnos sudėties, nes NBA finale vis dar žaidžia D. Bookeris, J. Holiday’us, Kh. Middletonas.

JAV rinktinė pasiruošimo etapą pradėjo kaip niekada nesėkmingai – pralaimėjo du pirmuosius mačus Senegalui ir Australijai.