Ketvirtame kėlinyje pabudę Italijos krepšininkai vis dėlto pasiuntė Nigeriją namo

Tokijo olimpiados krepšinio turnyre paaiškėjo dar viena ekipa, kuri netęs varžybų dėl olimpinių apdovanojimų. B grupėje Italijos krepšininkai šeštadienį trečiame mače iškovojo antrąją sėkmę, įveikę be pergalių likusią Nigeriją 80:71 (29:17, 11:22, 16:24, 24:8). Tai reiškė, kad Nigerijai olimpiada yra baigta, o Italijai atiteko vieta ketvirtfinalyje.

Nicolo Melli rezultatyviai žaidė prieš Nigerijos ekipą.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Jul 31, 2021, 10:02 AM

Tačiau dar neaišku, iš kokios vietos į ketvirtfinalį žengs italai, nes paskutiniame grupės mače grumsis dvi pergales turinti Australija ir vieną pralaimėjimą turinti Vokietija. Kitą vertus, ketvirtfinalyje visos komandos bus beveik panašioje situacijoje, nes bus traukiami burtai.

Italijos rinktinė išbarstė pirmoje mačo pusėje turėtą 15 taškų persvarą ir turėjo gelbėtis. Trečiame kėlinyje Afrikos atstovai buvo priekyje 63:56, tačiau po to ketvirtame kėlinyje italai spurtavo net 14:1 ir atitrūko 70:64.

Nors Nigerija dar priartėjo iki 69:73, vis dėlto italai pergalės neišleido. Jie lemiamą ketvirtį laimėjo net 24:8.

Italija: Nicolo Melli 15 (5 atk. kam.), Nico Mannionas 14 (1/5 trit.), Achille Polonara 13 (5 atk. kam.), Simone Fontecchio 12 (2/7 trit.), Stefano Tonutas 10.

Nigerija: Chimnezie Metu 22 (1/4 dvit., 6/7 trit., 10 atk. kam., 32 n.b.), Jordanas Nwora 20 (7/17 „iš žaidimo“), Jahlilas Okaforas 14 (7/8 dvit., 8 atk. kam., 4 kld.), Preciousas Achiuwa 5.