Lietuvos aštuoniolikmečiai pergalingai baigė pasirodymą FIBA Challenger turnyre

Lietuvos jaunių vaikinų (U18) rinktinė pergale baigė pasirodymą FIBA Challenger turnyre Izraelyje. B grupės rungtynėse Žydrūno Urbono auklėtiniai 87:56 (16:14, 23:15, 28:13, 20:14) nugalėjo Portugalijos krepšininkus.

FIBA Challenger turnyras šiemet tapo neoficialiu Europos čempionatu.<br>FIBA nuotr.

Aug 8, 2021, 3:55 PM

Galutinė Lietuvos rinktinės vieta B grupėje paaiškės šiandien vakare po visų grupės rungtynių.

Jau aišku, kad grupės nugalėtoja taps Izraelio rinktinė, kuri artimiausius varžovus prieš šios dienos kovas lenkė dviem pergalėmis. Lietuviai Izraelio ekipai nusileido rezultatu 71:100, po to 85:69 įveikė Graikiją ir 79:66 Estiją bei po atkaklios kovos 67:69 nusileido Prancūzijai.

FIBA Challenger turnyras šiemet tapo neoficialiu Europos čempionatu ir pakeitė dėl koronaviruso neorganizuotas oficialiąsias Senojo žemyno pirmenybes. Jų metu penkiuose Europos miestuose rungsis 32 komandos.

Lietuva: Dovydas Butka 16 tšk., Gytis Valickas ir Emilis Butkus po 12 tšk., Augustinas Kiudulas ir Domas Kauzonas po 9 tšk.

Portugalija: Tiago Almeida 14 tšk., Afonso Guedes 12 tšk., Gonçalo Morais 10 tšk.