Utenos „Juventus“ pradėjo kontrolinių rungtynių ciklą pergale prieš Krasnodaro klubą

Utenos „Juventus“ sužaidė pirmąsias kontrolines rungtynes – Žydrūno Urbono auklėtiniai Klaipėdoje nugalėjo Krasnodaro „Lokomotiv“ komandą 100:99 (25:20, 17:31, 23:18, 35:30).

Uteniškiai žaidė be legionierių. <br> utenosjuventus.lt nuotr.

Aug 30, 2021, 7:31 AM, atnaujinta Aug 30, 2021, 7:42 AM

Pirmajame dvikovos kėlinyje sėkmingiau žaidę uteniškiai išsiveržė į priekį bei savo persvarą išlaikė iki kėlinio pabaigos – 25:20.

Antrajame kėlinyje iniciatyvą perėmė Rusijos krepšininkai per persvėrė rezultatą savo naudai. Po pirmosios rungtynių „Juventus“ atsiliko devynių taškų skirtumu – 42:51.

Po ilgosios pertraukos aikštelėje vyravo lygi kova, o kėlinio pabaigoje sėkmingiau finišavę Ž.Urbono auklėtiniai savo deficitą sumažino iki keturių – 65:69.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje uteniškiai galingai spurtavo bei pergalingai pradėjo kontrolinių rungtynių ciklą – 100:99.

Ž.Urbono auklėtiniai šiose rungtynėse vertėsi be į Lietuvą dar neatvykusių legionerių. Komandai dėl nedidelių sveikatos problemų padėti negalėjo N.Giga ir I.Vaitkus.

Kartu su komanda kurį laiką sportuojantis Mantvydas Staniulis žaidė 13 minučių, tačiau per jas nepasižymėjo.

Antrąsias kontrolines rungtynes uteniškiai žais rugsėjo 2-ąją pries Jonavos klubą.