„Juventus“ vos ne vos įveikė Jonavos krepšininkus

Tik paprastu kontroliniu maču turėjusios būti rungtynės tarp Utenos „Juventus“ ir „Jonavos „Cbet“ ekipomis tapo tikru mūšiu, o ketvirtadienį namie kovoję uteniškiai 96:94 (15:32, 30:28, 32:18, 19:16) palaužė Jonavą.

Utenos<br>G.Šiupario nuotr.

Sep 2, 2021, 9:26 PM

Pergalę Utenos ekipai išplėšė Martynas Gecevičius, kuris lemiamoje atakoje pataikė dvitaškį. Jonaviečiai dar turėjo laiko atsakymui, tačiau Laimono Kisieliaus tolimas metimas nebuvo tikslus.

Po dviejų kėlinių uteniškiai atsilikinėjo 15 taškų skirtumu 45:60.

Utenos klube labiausiai išsiskyrė dvikovos herojumi tapęs M.Gecevičius, kuris per 29 minutes pelnė 26 taškus (3/4 dvit., 3/7 trit., 11/12 baud.) ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

16 taškų pridėjo Rokas Gustys, 15 – Gintautas Matulis (4 atk. kam.), 13 – Mindaugas Kupšas (4 atk. kam.).

„Juventus“ gretose debiutavo Jyalinas Airingtonas per 31 minutę pelnė 8 taškus (4/4 dvit., 0/3 trit.), atkovojo 2 bei perėmė 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Jonavos klubui 24 taškus pridėjo Edvinas Šeškus (6/7 dvit.), 20 – Evaldas Šaulys (4 kld., 4/4 dvit., 4/6 trit.), 16 – Jacksonas Dubinskis (5 rez. perd.).