„Barcelona“ pergalė prieš „Joventut“ pažymėta Šaro technine pražanga ir R. Jokubaičio tritaškiais Žengė į Katalonijos taurės finalą

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama ir Roko Jokubaičio atstovaujama „Barcelona“ ekipa pasiruošimo cikle toliau žygiuoja be pralaimėjimų.

Š.Jasikevičiaus auklėtiniai žengė į Katalonijos taurės finalą.<br>Instagram nuotr. koliažas.

Sep 4, 2021, 10:52 PM, atnaujinta Sep 4, 2021, 11:01 PM

Šeštadienį lietuvio auklėtiniai Katalonijos taurės pusfinalyje 82:69 (14:18, 19:18, 32:14, 17:19) įveikė Badalonos „Joventut“ krepšininkus.

Pirmoje rungtynių pusėje sunkiai savo žaidimą atradusi „Barcelona“ po pertraukos įjungė aukštesnę pavarą ir laimėjo trečiąjį kėlinį rezultatu 32:14.

Prie sėkmingos nugalėtojų atkarpos prisidėjo ir R.Jokubaitis, kuris šiose rungtynėse iš viso įmetė 11 taškų. Lietuvis pataikė 3 iš 4 išmestų tolimų metimų bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Įsibėgėjusios „Barcelona“ ekipos nesustabdė ir ketvirtajame kėlinyje Š.Jasikevičiaus gauta techninė pražanga.

Katalonijos taurės finale, kuris vyks sekmadienį, „Barcelona“ susigrums su Manresos „Baxi“ ir Andoros „MoraBanc“ poros nugalėtojais.