„Barcelona“ į pergalę vedęs R. Jokubaitis dėkojo komandos draugams, Šaras ramino aistras: rungtynės nebuvo geros

Vis labiau į Šarūno Jasikevičiaus treniruojamą „Barcelona“ ekipą įsiliejantis Rokas Jokubaitis šeštadienį svariai prisidėjo prie komandos pergalės Katalonijos taurės pusfinalio rungtynėse.

R.Jokubaitis ir Š.Jasikevičius žengė į Katalonijos taurės finalą.<br>Twitter ir Instagram nuotr.

Sep 5, 2021, 8:59 AM, atnaujinta Sep 5, 2021, 9:00 AM

Šaro auklėtiniai 82:69 (14:18, 19:18, 32:14, 17:19) įveikė Badalonos „Joventut“ krepšininkus bei žengė į turnyro finalą.

Pirmoje rungtynių pusėje su problemomis susidūrusi „Barcelona“ pabudo po ilgosios pertraukos, o sėkmingo spurto autoriumi tapo nuo suolo pakilęs R.Jokubaitis.

Itin sėkmingą atkarpą sužaidęs per 5 minutes įmetė 7 taškus bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Š.Jasikevičiaus kariauna spurtavo 20:2 ir šventė pergalę turnyro pusfinalyje. Lietuvis iš viso surinko 11 taškų ir buvo antras pagal rezultatyvumą komandoje.

Pagiriamųjų žodžių Ispanijos žiniasklaidoje sulaukęs R.Jokubaitis po rungtynių dėkojo savo komandos bičiuliams.

„Mums pavyko sukurti labai gerą atmosferą, o prie to prisidėjo visa komanda, kuri man visada padeda. Esu labai laimingas būdamas čia“, – samprotavo 20-metis lietuvis.

Tuo tarpu Š.Jasikevičius po dvikovos pasidžiaugė ekipos naujokų integracija, tačiau neliko itin patenkintas auklėtinių žaidimu.

„Vargu, ar galime būti patenkinti rungtynėmis, daugelio dalykų neatlikome gerai.

Ateityje turėsime žaisti solidžiau, tačiau svarbiausia, kad į komandą gerai įsilieja ekipos naujokai. Jie mums stipriai padės sezono eigoje“, – kalbėjo Šaras.

Katalonijos taurės finale „Barcelona“ sekmadienį susigrums su Manresos „BAXI“ klubu.