Ispanijos vidutiniokų antausis „Barcelona“ klubui: Šaras ir R. Jokubaitis liko be Katalonijos taurės

Šarūno Jasikevičiaus treniruojamai „Barcelona“ ekipai, kurioje rungtyniauja Rokas Jokubaitis, nepavyko iškovoti pirmojo šio sezono trofėjaus.

R.Jokubaitis ir Š.Jasikevičius.<br>Twitter ir Instagram nuotr.

2021-09-06 00:18, atnaujinta 2021-09-06 00:58

Sekmadienį Šaro auklėtiniai krito Katalonijos taurės finale, kuriame po atkaklios kovos 70:81 (21:16, 16:20, 19:17, 14:28) nusileido Manresos BAXI krepšininkams.

Įtempta kova vyko visų rungtynių metu.

Š.Jasikevičiaus kariauna antrajame kėlinyje buvo susikrovusi dviženklį pranašumą (30:20), tačiau Manresos ekipa neketino nuleisti rankų ir artinosi prie savo varžovų.

Įpusėjus trečiajam kėliniui „Barcelona“ komanda buvo besivejančios komandos vaidmenyje – 48:49, tačiau kiek sėkmingesnė antroji kėlinio pusė leido Šaro vyrukams prieš lemiamą ketvirtį pirmauti 56:53.

Ketvirtajame kėlinyje ir toliau vyko nervų karas. Sužaidus 5 minutes Manresos krepšininkai įgijo iki tol sau rekordinį pranašumą – 66:63.

Ketvirčiui persiritus per pusiaują komandos keitėsi taikliais metimais. Vis dėlto likus žaisti 3 min. BAXI įmetė penkis taškus paeiliui ir susikrovė šešių taškų pranašumą – 73:67.

K.Kuricas taikliu metimu pusiau perpjovė „Barcelona“ deficitą, tačiau pusantros minutės nė vienai iš ekipų pelnyti taškų nepavyko.

Tylą nutraukė BAXI klubas, kuris taikliu dvitaškiu vėl padidino savo persvarą – 75:70.

Likus žaisti 50 sek. Cory Higginas stojo mesti dviejų baudos metimų, tačiau abu jo metimai skriejo pro šalį.

Vėliau sekė dar šeši paeiliui BAXI taškai, kurie įtvirtino šios komandos pergalę. Manresos ekipa praėjusiame sezone Ispanijos krepšinio čempionate užėmė vos 11-ąją vietą.

R.Jokubaitis Katalonijos taurės finale įmetė 2 taškus.

Lrytas.lt primena, kad praėjusiais metais Šaro auklėtiniai taip pat dalyvavo Katalonijos taurės finale. Tąsyk jame jie nusileido Andoros „MoraBanc“ ekipai.