M. Schilleris paaiškino, kas laukia „Žalgirio“ po trijų pralaimėjimų iš eilės

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai jau patyrė trečiąjį pralaimėjimą iš eilės kontroliniuose mačuose – šįkart Turkijos Beleke vykstančio „Gloria Cup“ turnyro starte žalgiriečiai ir vėl krito prieš Krasnodaro „Lokomotiv“ atstovus 69:76. Kaune vykusiame mače už uždarų durų kauniečiai prieš šią Rusijos neatsilaikė 87:88.

„Žalgiris“ Turkijoje pralaimėjo „Lokomotiv“ ekipai.<br>zalgiris.lt nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

Sep 9, 2021, 12:29 AM

Kauniečių ekipos strategas Martinas Schilleris palygino šį mačą su nesėkmę prieš Panevėžio „Lietkabelį“, kuriam taip pat buvo nusileista 80:82.

„Lokomotiv“ trečiadienį perėmė iniciatyvą kauniečiams pirmaujant 16:8 ir visą laiką po to pirmavo. Ketvirtame kėlinyje rusai turėjo dviženklę persvarą, „Žalgiris“ pabandė spurtuoti, tačiau kalnų nenuvertė.

„Gynyboje šios rungtynės man priminė akistatą su „Lietkabeliu“. Mums prireikė daug laiko, kad pagaliau galėtume pristabdyti varžovus ir gynyboje pagautume ritmą, – „Žalgiris TV“ komentavo M.Schilleris. – Kai mums tai pavyko ketvirtajame kėlinyje, tuomet buvome aktyvūs, bet iki to momento ėjome per ilgai.

Man patiko, kad šįkart puldami dažnai stojome mesti baudų metimus. Bet nėra gerai, kad meti daug baudų metimų, o rezultatas nedidėja. Kas mums nutiko – nežinau. Dažnai metėme baudų metimus, tačiau blogai pataikėme iš toliau. Tai mums sukėlė iššūkių ir akivaizdu, jog nepadėjo šiame mače.“

Strategas tikino, kad ekipai dar teks toliau siekti geresnio žaidimo.

„Aišku, kad mūsų laukia dar labai daug darbo prieš akis. Privalome geriau dalintis kamuoliu žaidžiant pikenrolą ir reaguojant į varžovų gynybą. Laukia labai daug darbo“, – tikino Turkijoje M.Schilleris.

Penktadienį žalgiriečiai „Gloria Cup“ turnyre žais su Bursos „Tofas“, o sekmadienį – su Eurolygos čempione Stambulo „Anadolu Efes“.