0:16 atkarpą pralaimėjęs ir legionieriaus dėl traumos netekęs „Žalgiris“ pasirengimo cikle lieka be pergalių

Turkijoje vykstančiame „Gloria Cup“ turnyre Kauno „Žalgirio“ ekipa tęsia pasiruošimą artėjančiam sezonui. Penktadienį Martino Schillerio auklėtiniai 57:71 (23:16, 16:14, 14:18, 4:23) nusileido Bursos „Tofas“ krepšininkams. Tai buvo ketvirtasis „Žalgirio“ pralaimėjimas pasirengimo cikle per ketverias žaistas rungtynes.

Kauniečiai pasirengimo cikle lieka be pergalių.<br>Zalgiris.lt nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Sep 10, 2021, 6:09 PM, atnaujinta Sep 29, 2021, 4:58 PM

Draugiška dvikova su Turkijos klubu nelaimingai baigėsi vienam iš žalgiriečių.

Pirmojo kėlinio metu latvis Janis Strelniekas neišsilaikė ore ir po kontakto su varžovu krito ant parketo. Po šio momento krepšininkas nepasirodė aikštėje iki pat dvikovos pabaigos.

Kokio rimtumo yra J.Strelnieko trauma kol kas nėra pranešama.

Lrytas.lt primena, kad 32-ejų 191 cm ūgio gynėjas iš Latvijos dėl kojos raumens traumos praleido „Žalgirio“ pasirengimo ciklo pradžią.

Dvikovą sėkmingiau pradėjo Kauno „Žalgirio“ krepšininkai. Viso pirmojo kėlinio metu pirmavę Lietuvos čempionai po pirmųjų dešimties minučių buvo priekyje 23:16.

Pirmaujančios komandos vaidmenyje „Žalgirio“ ekipa išliko ir antrojo bei trečiojo kėlinių metu.

Vis dėlto ketvirtojo kėlinio pradžia M.Schillerio kariaunai nesusiklostė taip sėkmingai. Ketvirtį „Tofas“ klubą pradėjo atkarpa 16:0 ir įgijo dviženklį pranašumą.

Pirmuosius taškus ketvirtajame kėlinyje „Žalgiris“ pelnė tik sužaidus kiek daugiau nei septynias minutes. Iš viso kėlinyje kauniečiai sukrapštė vos 4 taškus.

Dvikovos pabaigoje „Tofas“ išsaugojo dviženklį pranašumą ir iškovojo pergalę.

Šiose rungtynėse dėl Achilo sausgyslės skausmų praleido Mantas Kalnietis.

„Žalgiris“: L.Lekavičius 10 (6 rez. perd.), E.Ulanovas 9, J.Lauvergne 8 (11 atk. kam.), N.Giffey 8, A.Milaknis 6 (5 atk. kam.), E.Mudiay 6 (5 atk. kam.), T.Cavanaugh 5, P.Jankūnas 3, J.Nebo 2, M.Blaževičius 0, J.Strelniekas 0.

„Tofaš“: K.Sheperdas 18, E.Cookas 13, B.Ugurlu 10.

Lrytas.lt primena, kad iki šios akistatos Kauno „Žalgiris“ pasirengimo cikle patyrė tris pralaimėjimus per trejas žaistas rungtynes. Lietuvos čempionai dukart nusileido Krasnodaro „Lokomotiv“ krepšininkams ir sykį pralaimėjo Panevėžio „Lietkabeliui“.

Kitose draugiško turnyro rungtynėse M.Schillerio auklėtiniai susitiks su Eurolygos čempione Stambulo „Anadolu Efes“ ekipa. Komandų akistata vyks sekmadienį.

„Nauja diena“: kodėl iškrėsta Darbo partijos būstinė?