Italijoje nuostabus A. Veličkos pasirodymas ir pirmoji lietuvio klubo pergalė

Į Italiją persikėlęs Arnas Velička rungtyniauja vis efektyviau. Lietuvio vedama Neapolio „Basket“ (1-2) Italijos Supertaurėje 87:77 (18:25, 13:27, 34:14, 22:11) įveikė Brešos „Germani“ (0-3), bei iškovojo pirmąją pergalę.

Arnas Velička.<br> ZUMAPRESS.com/Scanpix nuotr

2021-09-12 11:42

Lietuvos gynėjo ekipa po 2 kėlinių turėjo 21 taško deficitą, tačiau Neapolio „Basket“ antrą rungtynių pusę laimėjo rezultatu 56:25.

A.Velička nugalėtojams per 28 minutes pelnė 23 taškus, atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 25 naudingumo balus.

A.Veličkos komandoje 19 taškų pridėjo Frankas Elegaras, 14 – Markisas McDuffie. „Germani“ komandos gretose rezultatyviausias su 17 taškų buvo Johnas Petrucelli.