N. Mirotičius pagerino asmeninį rekordą, o lietuviškoji „Barcelona“ be problemų susitvarkė su „Gran Canaria“

Lietuviškoji Ispanijos čempionė „Barcelona“ be didesnių sunkumų 82:64 (23:17, 18:9, 21:18, 20:20) susitvarkė su namuose žaidusia Las Palmaso „Gran Canaria“.

„Barcelona“ be problemų susitvarkė su „Gran Canaria“.<br> Barça Basket Twitter nuotr.

Sep 23, 2021, 12:33 AM

Šarūno Jasikevičiaus kariauna per kiek daugiau nei tris minutes susikrovė dviženklę taškų persvarą ir nuo rungtynių pradžios užtikrintai diktavo rungtynių tempą.

Dėl užtikrinto komandos žaidimo lietuvis galėjo kiek labiau pataupyti savo lyderius. Daugiausiai laiko ant parketo „Barcelonos“ ekipoje praleido Nikola Mirotičius – 25 minutes. Per jas ispanas pasiekė asmeninį rekordą, 208cm puolėjas atkovojo net 16 kamuolių. Savo tautiečiui Rokui Jokubaičiui Š.Jasikevičius skyrė mažiausiai laiko, kiek mažiau nei šešias minutes.

Rezultatyviausiai „Barcos“ gretose rungtyniavo Corys Higginsas. Amerikietis varžovams atseikėjo 15 taškų. Kyle’as Kuričius pridėjo 13, о N.Mirotičius – 12 taškų. R.Jokubaitis pasirodymą baigė su 3 taškais ir 2 rezultatyviais perdavimais.

Šeimininkų komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo Dylanas Ennis surinkęs 13 taškų. Artiomas Pustovijus pelnė 11 taškų, AJ Slaughteris pridėjo 10. Buvęs Vilniaus „Ryto“ kapitonas Chrisas Krameris į „Barcos“ krepšį įmetė 7 taškus.

„Barcelonai“ tai buvo antroji pergalė ACB lygoje iš tiek pat galimų. „Gran Canaria“ po dviejų turų turi po 1 pergalę ir pralaimėjimą.