Artėjant NBA sezonui dešimtadalis krepšininkų nėra pilnai vakcinuoti: tarp jų – lygos žvaigždė

2021 m. rugsėjo 24 d. 07:49
Lrytas.lt
Prieš kitą savaitę prasidedančią NBA treniruočių stovyklą pilnai pasiskiepijusių nuo koronaviruso čempionate rungtyniausiančių žaidėjų kiekis palaipsniui didėja.
Daugiau nuotraukų (1)
Apie tai ketvirtadienį pranešė „The Athletic“ žurnalistas Shamsas Charania.
Tuo tarpu „Fox Sports“ šaltiniai teigia, kad pilnai vakcinuotų NBA krepšininkų skaičius siekia apie 90 proc. Pažymima, kad kol kas tarp visiškai paskiepytų žaidėjų vis dar nėra „Brooklyn Nets“ ekipos lyderio Kyrie Irvingo.
Pridedama, kad neskiepyti „Nets“ krepšininkai gali būti apskritai neįleidžiami į savo komandos areną bei treniruočių bazę. Tokius reikalavimus yra iškėlusi vietos vadovybė.
„Nets“ komandos generalinis direktorius Seanas Marksas teigė, kad ekipa šią problemą žada pradėti spręsti jau artimiausiomis dienomis.
Pasak jo, taisyklės numato išimtį galimybę lankyti arenas nevakcinuotiems sportininkams, kurie atsisako vakcinos dėl medicininių ar religinių priežasčių.
NBA^InstantKyrie Irvingas
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.