Eurolygos starte „Olympiakos“ triuškino beviltišką „Baskonia“, nors lietuviai ir buvo naudingi

Penktadienį Eurolygoje savo pirmuosius mačus žaidė dar dešimt klubų. Savo debiutinį šio sezono mačą išvykoje nesėkmingai sužaidu lietuvius – Roką Giedraitį ir Tadą Sedekerskį turinti Vitorijos „Baskonia“ komanda. Savo namų sienose graikų Pirėjo „Olympiakos“ sudaužė „Baskonia“ net 75:50 (28:13, 19:9, 12:20, 12:8).

T.Sedekerskis ir R.Giedraitis.<br>Scanpix nuotr.

2021-10-01 20:33, atnaujinta 2021-10-01 23:36

Ispanai į Graikiją nuvyko ne stipriausios sudėties: ekipai negalėjo padėti ne tik Alecas Petersas, bet ir Wade‘as Baldwinas.

W.Baldwinas liko Vitorijoje, mat jo žmona turi gimdyti ir jis paprašė klubo likti su šeima.

Intrigos šioje dvikovoje nebuvo: jau pirmame kėlinyje Pirėjus susikrovė dviženklę persvarą, o vienu metu skirtumas antrame kėlinyje buvo 44:18.

Po kojos traumos grįžęs Rokas Giedraitis per 31 minutę pelnė 15 taškų (3/6 dvit., 1/5 trit., 6/6 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 16 naudingumo balų.

Tadas Sedekerskis per 21 minutę pridėjo 4 taškus (2/2 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 11 naudingumo balų.

Baskai klydo 20 kartų, kai varžovai – tik 6, tritaškių taiklumas siekė tik 17 proc. (4/24).

„Olympiakos“: Aleksandras Vezenkovas 16, Moustapha Fallas 11, Kostas Sloukas 10 (5 rez. perd.), Shaquielle’as McKissicas (6 atk. kam.) ir Kostas Papanikolaou – po 8.

„Baskonia“: Rokas Giedraitis 15 (6 atk. kam.), Matthew Costello 11 (9 atk. kam.), Stevenas Enochas 7, Landry Nnoko 6 (7 atk. kam., 4 blk., 11 n.b.), Simone Fontecchio 5, Tadas Sedekerskis 4 (6 atk. kam.).