Karjeros rungtynes Eurolygoje sužaidęs R. Jokubaitis: „Patys matote rezultatą“

Pirmąsias Eurolygos rungtynes su „Barcelona“ marškinėliais sužaidęs Rokas Jokubaitis sužibo itin ryškiomis spalvomis. Penktadienį Šarūno Jasikevičiaus treniruojamas Katalonijos klubas namuose 96:64 (28:15, 22:14, 13:17, 33:18) sutriuškino Berlyno ALBA krepšininkus.

R.Jokubaitis (kairėje) džiaugėsi sėkmingu startu Eurolygoje.<br>Facebook nuotr.

Oct 2, 2021, 8:07 AM

Be klaidų atakavęs R.Jokubaitis pergalingai pasibaigusioje dvikovoje per 17 minučių pelnė 12 taškų (3/3 dvitaškių, 2/2 tritaškių), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 naudingumo balą.

21 naudingumo balas – naujas 20-mečio 193 cm gynėjo asmeninis rekordas.

Po pergalės R.Jokubaitis neslėpė džiaugsmo ir džiaugėsi itin galingu ketvirtuoju rungtynių kėliniu.

„Sužaidėme nuostabų ketvirtąjį kėlinį. Ilgosios pertraukos metu treneris minėjo, kad turime gerai pasiruošti trečiajam ketvirčiui, tai buvo tiesa – varžovai ėmė grįžti į rungtynes.

Mes sugėrėme jų smūgį ir patys jiems atsakėme su dviguba jėga – patys matote rezultatą.

Esame laimingi, sirgaliai yra laimingi, judėkime į priekį toliau. Tai buvo fantastika, labai nuostabi atmosfera.

Šios rungtynės tiek man, tiek ir mano komandai buvo labai geros“, – teigė R.Jokubaitis.

Kitas Eurolygos rungtynes „Barcelona“ žais spalio 7 dieną išvykoje su Miuncheno „Bayern“ krepšininkais.