Prancūzišką puolimo mašiną užkūręs TJ Parkeris atskleidė pergalės prieš „Žalgirį“ paslaptį

Penktadienį Vilerbane Kauno „Žalgirį“ skriaudęs vietos ASVEL klubas pergalingai pradėjo naująjį Eurolygos sezoną. Prancūzijos ekipa įveikė Martino Schillerio auklėtinius 88:76 (19:16, 25:20, 19:19, 25:21).

TJ Parkeris.<br>G.Bitvinsko nuotr.

2021-10-02 08:27

Nuo pat akistatos pradžios laisvumą puolime pajutę aikštės šeimininkai pirmavo praktiškai visų rungtynių metu.

Trečiajame kėlinyje „Žalgiris“ sužaidė sėkmingą atkarpą ir po ilgo laiko išlygino skaičius švieslentėje – 50:50, tačiau tada ASVEL vėl surakino svečius savo gynyboje ir nubaudė Lietuvos čempionus trimis tolimais metimais paeiliui.

Ketvirtajame kėlinyje vienu metu net 20 taškų skirtumu pirmavusi Vilerbano ekipa išlaikė dviženklį pranašumą iki akistatos pabaigos ir šventė užtikrintą pergalę.

Po jos vyriausiasis Prancūzijos klubo treneris TJ Parkeris pasidžiaugė jo auklėtinių darbu gynyboje.

„Atlikome sėkmingą darbą gynyboje tada, kai to reikėjo labiausiai. Antroje rungtynių pusėje sėkmingai dalinomės kamuoliu, o papildomų perdavimų dėka atlikome svarbius metimus. Tai buvo puiki komandinė pergalė.

Elie Okobo ir Chrisas Jone'as yra pagrindiniai šio sezono ASVEL komandos gynėjai ir aš jais labai pasitikiu. Elie (Okobo – red.) praėjusiame sezone negaudavo itin daug laiko pasireikšti, o šiandien jis sužaidė puikias rungtynes.

Džiugu, bet mūsų laukia ilgas sezonas“, – po rungtynių kalbėjo TJ Parkeris.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai sužaidė trenerio šiltų žodžių sulaukę E.Okobo (23 taškai, 3/3 tritaškių) ir Ch.Jonesas (14 taškų, 6 rez. perd.).

Kitas Eurolygos rungtynes Vilerbano ASVEL žais spalio 8 dieną išvykoje su Berlyno ALBA krepšininkais.