„Lietkabelis“ Klaipėdoje nepasigailėjo „Neptūno“, o lyderis D. Gailius buvo išvarytas

Panevėžio „Lietkabelio“ komanda Lietuvos krepšinio lygoje antrąkart sezone nugalėjo Klaipėdos „Neptūną“. Šįkart svečiuose Nenado Čanako auklėtiniai dominavo ir pergalę pasiekė rezultatu 81:53 (25:16, 22:15, 19:5, 15:17).

Panagiotis Kalaitzakis <br>Panevėžio klubo nuotr.
Nikola Radičevičius.<br>kklietkabelis.lt nuotr.

Oct 6, 2021, 9:03 PM, atnaujinta Oct 6, 2021, 10:19 PM

11:2 – tokia atkarpa rungtynes pradėjo „Lietkabelio“ krepšininkai, netrukus įgavę jau dviženklę persvarą – 20:7.

Tiesa, šeimininkai ėmė greitai gerinti situaciją (16:20), nors tuo džiaugėsi neilgai – „Lietkabelis“ vėl ėmė kontrolę į savo rankas – 39:21.

Po didžiosios pertraukos „Neptūnas“ išėjo nepadaręs išvadų ir vietoje to, kad artėtų, tik dar labiau atsiliko. Panagiotis Kalaitzakis rengė solo pasirodymą, o po atkarpos 12:2 panevėžiečiai pirmavo jau 59:33. „Lietkabelis“ tvirtai užbaigė trečią ketvirtį ir paskutiniame galutinai įtvirtino užtikrintą pergalę.

Maža to, D.Gailius ketvirtame kėlinyje už priekaištus teisėjams užsidirbo iškart dvi technines pražangas ir turėjo palikti aikštę.

Klaipėdiečiams šiame mače nepadėjo sergantis Edgaras Želionis.

Pirmąkart sezone ant parketo išbėgo Karolis Giedraitis, kuris per 14 minučių pasižymėjo 2 taškais (1/2 dvit., 0/2 trit.). Pirmaujant užtikrintai didesnę progą pasireikšti gavo ir Tadas Vaičiūnas (10 min., 3 tšk.) bei Grantas Vasiliauskas (10 min., 2 tšk.).

„Lietkabelyje“ visi žaidėjai rungtyniavo ne ilgiau 21 minutės, o dviženklį rezultatyvumą rinko tik P.Kalaitzakis (12) ir Džordže Gagičius (10).

Klaipėdos komanda „iš žaidimo“ atakavo vos 32 proc. taiklumu (17/53 metimai).

„Neptūnas“: Deividas Gailius 12, Matas Jogėla 11 (8 atk. kam.), Benas Griciūnas 8 (8 atk. kam.), Klaidas Metrikis ir Nojus Mineikis – po 5, Žygimantas Janavičius 4 (6 rez.perd.).

„Lietkabelis“: Panagiotis Kalaitzakis 12, Džordže Gagičius 10, Gediminas Orelikas 9, Nikola Radičevičius, Gabrielius Maldūnas, Kristupas Žemaitis (6 atk. kam.) ir Dovydas Giedraitis – po 8.

„Nauja diena“: kodėl iškrėsta Darbo partijos būstinė?