Emocingas J. Valančiūno debiutas „Pelicans“ ekipoje: lietuvis išvarytas iš aikštės

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį vykusiose NBA ikisezoninėse rungtynėse Jonas Valančiūnas debiutavo su „New Orleans Pelicans“ ekipos marškinėliais.

J.Valančiūnas.<br>AP/Scanpix nuotr.

2021-10-07 07:27, atnaujinta 2021-10-07 07:29

Lietuvio atstovaujama Naujojo Orleano ekipa namuose 104:86 (18:26, 34:25, 20:17, 32:18) į įveikė „Orlando Magic“ klubą, kuriame rungtyniauja Ignas Brazdeikis.

Aktyviai rungtynėse besidarbavęs J.Valančiūnas mačo pabaigos nesulaukė – 29-erių krepšininkas iš Lietuvos buvo išvarytas iš aikštės už dvi technines pražangas.

Apskritai 213 cm ūgio uteniškis per 20 ant parketo praleistų minučių įmetė 13 taškų (4/11 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud. metim.) ir atkovojo 9 kamuolius.

Problemos su techninėmis pražangomis lietuvį pasitiko trečiajame kėlinyje. Ketvirčio pradžioje pirmosios tokio tipo nuobaudos J.Valančiūnas sulaukė už prieštaravimą rungtynių arbitrui.

Dar tame pačiame kėlinyje sekė ir antroji techninė pražanga, po kurios lietuvis turėjo priverstinai palikti aikštę – J.Valančiūnas ja buvo nubaustas už dar vieną prieštaravimą teisėjui.

Tuo tarpu I.Brazdeikis per 12 minučių įmetė 3 taškus (0/2 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Pelicans“: Trey Murphy 20, Nickeilas Alexanderis-Walkeris 19, Jonas Valančiūnas 13.

„Magic“: Wendellas Carteris 13, Cole'as Anthony 12, Terrence'as Rossas 11.