D. Motiejūnas strigo atakuodamas krepšį, o „Monaco“ laimėjo pratęsimo dramą Kazanėje

Penktadienį Kazanėje vykusiose Eurolygos rungtynėse Donato Motiejūno atstovaujama „AS Monaco“ ekipa po pratęsimo 88:80 (18:15, 21:20, 11:23, 24:16, 14:6) palaužė „Uniks“ krepšininkus.

Donatas Motiejūnas.<br>AS Monaco Basket twitter nuotr.

Oct 8, 2021, 6:57 PM, atnaujinta Oct 8, 2021, 11:20 PM

D.Motiejūnas per 18 ant parketo praleistų minučių įmetė 5 taškus (1/3 dvit., 0/1 trit., 3/6 baud. metim.), atkovojo 8 kamuolius ir surinko 9 naudingumo balus.

Akistata prasidėjo ne itin rezultatyviu abiejų komandų žaidimu. Pirmajame kėlinyje taškus kiek sėkmingiau rinkę svečiai po pirmųjų dešimties minučių buvo priekyje – 18:15.

Antrajame ketvirtyje komandos žaidė rezultatyviau, tačiau nė vienai iš ekipų įgyti apčiuopiamo pranašumo neįvyko.

Į ilgąją pertrauką krepšininkai išėjo ilsėtis švieslentei rodant 39:35 „AS Monaco“ naudai.

Trečiajame kėlinyje kur kas sėkmingiau pasirodė aikštės šeimininkai. Puolime strigęs prancūzų klubas prieš ketvirtąjį kėlinį turėjo aštuonių taškų deficitą – 58:50.

Lemiamame ketvirtyje svečiai stojo į lemiamą šturmą ir priartėjo prie savo varžovų. Likus žaisti 1 min. 45 sek. Parisas Lee tolimu metimu išvedė „Monaco“ į priekį – 71:70.

Prieš prasidedant paskutinei dvikovos minutei abi komandos apsikeitė taikliais metimais , o likus žaisti 47 sek. Mario Hezonja persvėrė rezultatą „Uniks“ naudai – 74:73.

Likus žaisti 29 sek. Mike'o Jameso tolimas metimas skriejo pro šalį, tačiau rusai nepasinaudojo proga padidinti pranašumo – aikštės šeimininkai suklydo ir paliko savo varžovų atakai paskutines 5 ketvirtojo kėlinio sekundes.

Likus žaisti vos dvi sekundes M.Jamesas išprovokavo varžovo pražangą, tačiau gynėjas pataikė vos vieną baudos metimą ir komandos keliavo į pratęsimą.

Pratęsimo metu daugiau jėgų sutaupiusi „AS Monaco“ šventė antrąją pergalę šio sezono Eurolygoje.

„Uniks“: Mario Hezonja 17, Johnas Brownas 14, Lorenzo Brownas 13, Isaiah Canaanas ir Andrejus Voroncevičius po 10.

„AS Monaco“: Donta Hallas 16, Mike'as Jamesas 14, Parisas Lee 12, Brockas Motumas 11.