Dar vienas „Olympiakos“ pareiškimas: namuose susitvarkė su Madrido „Real“

Atsinaujinusi Pirėjo „Olympiakos“ (2/0) ekipa įsirašė antrąją pergalę naujojo sezono Eurolygoje. Penktadienį Graikijos klubas namuose 74:68 (13:10, 22:26, 19:16, 20:16) įveikė Madrido „Real“ (1/1) krepšininkus.

A.Vezenkovas.<br>Imago/Scanpix nuotr.

2021-10-08 20:56, atnaujinta 2021-10-08 23:03

Nerezultatyvioje rungtynių pradžioje į priekį šauti nepavyko nė vienai iš komandų. Sunkiai taškus rinkusios ekipos įsivėlė į klampų žaidimą, o po pirmųjų dešimties minučių aikštės šeimininkai buvo priekyje 13:10.

Kur kas rezultatyviau antrajame kėlinyje žaidę klubai ir toliau rungtyniavo taškas į tašką. Atkaklioje dvikovoje po pirmosios rungtynių dalies „Real“ turėjo nežymų pranašumą – 36:35.

Po ilgosios pertraukos ir toliau vyko atkakli kova. Didžiausią pranašumą kėlinio metu įgijęs Madrido klubas (48:43) kiek prasčiau sužaidė antrąją kėlinio dalį ir po trijų kėlinių atsiliko – 52:54.

Ketvirtajame ketvirtyje dvikovos kontrolė į savo rankas perėmė „Olympiakos“. Graikijos klubas nė karto nebeleido pirmauti savo varžovams ir padidino savo pranašumą iki dviženklės persvaros.

Dvikovai artėjant į pabaigą „Real“ sumažino savo deficitą, tačiau galutinai pasivyti varžovų svečiams nebepavyko.

„Olympiakos“: Aleksandras Vezenkovas 16, Tyleris Dorsey 12, Kostas Sloukas ir Kostas Papanikalou po 9.

„Real“: Nigelas Williamsas-Gossas 16, Walteris Tavaresas 15, Thomasas Heurtelis 7.