Keturių lietuvių dvikovą Ispanijoje laimėjo R. Giedraičio vedama „Baskonia“

Ispanijos ACB pirmenybėse susitiko Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ su Santjago de Kompostelos „Obradoiro CAB“, kurioje rungtyniauja Laurynas Birutis su Laurynu Beliausku.

Rokas Giedraitis.<br> Baskonia twitter nuotr.

Oct 10, 2021, 11:57 PM

Vitorijos ekipa namuose 91:70 (28:9, 19:20, 27:20, 17:21) sutriuškino „Obradoiro CAB“ klubą.

Į pergalę „Baskonios“ klubą vedę R.Giedraitis. Per 33 minutes lietuvis surinko 16 taškų, 8 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus ir 26 naudingumo balus.

Jo komandos draugas T.Sedekerskis per 15 minučių pelnė 2 taškus, atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 6 naudingumo balus.

Svečių komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo abu lietuviai. L.Beliauskas per 22 minutes pelnė 17 taškų atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 11 naudingumo balų.

L.Birutis per 20 minučių surinko 14 taškų, 2 atkovotus kamuolius ir 11 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose R.Giedraičiui puikiai talkino po 14 taškų surinkę Jaysonas Grangeris su Wade'u Baldwinu. Simone Fontecchio ir Landry Nnoko pelnė po 12, Vanja Marinkovičius – 11 taškų.

Svečių ekipoje lietuviams daugiausiai pagalbos suteikė 12 taškų pelnęs Henry Ellensonas 12.