Dviženklį deficitą panaikinusi „Uniks“ atidarė savo pergalių sąskaitą Eurolygoje

Antradienį Kazanėje startavo Eurolygos dvigubos savaitės rungtynių maratonas. Pirmose trečiojo turo rungtynėse ietis surėmė vietos „Uniks“ (1/2) ir Miuncheno „Bayern“ (0/3) krepšininkai.

„Uniks“ ekipa iškovojo pergalę namuose.<br>TASS/Scanpix nuotr.

Oct 12, 2021, 6:57 PM, atnaujinta Oct 13, 2021, 12:05 AM

Dvikovą po permainingos kovos 73:70 (12:19, 14:18, 19:13, 28:20) šventė „Uniks“ ekipa.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo svečiai iš Vokietijos. Gynyboje savo varžovus surakinusi „Bayern“ ekipa per pirmąsias 10 dvikovos minučių praleido vos 12 taškų ir po pirmojo kėlinio pirmavo 19:12.

Antrajame kėlinyje Miuncheno ekipa ir toliau atrodė užtikrintai ir pirmą kartą dvikovos metu susikrovė dviženklį pranašumą – į ilgąją pertrauką svečiai išėjo pirmaudami 37:26.

Trečiojo ketvirčio pirmoje pusėje „Bayern“ tęsė savo sėkmingą žaidimą abiejose aikštės pusėse, tačiau kėliniui artėjant prie pabaigos „Uniks“ ėmė artėti prie savo varžovų ir prieš lemiamą dvikovos atkarpą sumažino atsilikimą – 45:50.

Sėkmingą bangą pagavusi „Uniks“ ir toliau nemažino apsukų – ketvirtąjį kėlinį pradėjo atkarpa 6:0 ir išsiveržė į priekį 51:50.

Užsikūręs Rusijos klubas vis užtikrinčiau jautėsi puolime ir per pirmąsias penkias ketvirtojo kėlinio minutes įmetė net 20 taškų bei padidino savo persvarą iki dviženklio pranašumo – 67:55.

Dvikovai artėjant prie pabaigos „Bayern“ dar bandė artėti prie savo varžovų, tačiau „Uniks“ išsaugojo pranašumą ir šventė pirmąją pergalę Eurolygoje.

„Uniks“: Isaiah Canaanas 21, Lorenzo Brownas 16, Mario Hezonja 15, Tonye Jekiri 7.

„Bayern“: Darrunas Hilliardas 17, Corey Waldenas 16, Deshaunas Thomasas 11.