T. Sedekerskis sužaidė karjeros rungtynes, o „Baskonia“ atidarė Eurolygos pergalių sąskaitą

Antradienį Tado Sedekerskio ir Roko Giedraičio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (1/2) ekipa šventė pirmąją pergalę naujo sezono Eurolygoje.

T.Sedekerskis.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Oct 12, 2021, 9:30 PM, atnaujinta Oct 12, 2021, 11:48 PM

Baskai namuose 81:79 (15:17, 25:18, 21:24, 20:20) įveikė Atėnų „Panathinaikos“ (1/2) klubą.

Nugalėtojų gretose suspindo karjeros rungtynes Eurolygoje sužaidęs Tadas Sedekerskis.

Jis per 24 minutes įmetė 15 taškų (3/3 dvit., 3/3 trit.), atkovojo 6 kamuolius ir surinko 22 naudingumo balus.

Tuo tarpu R.Giedraitis per 34 minutes įmetė 16 taškų (3/6 dvit., 2/6 trit., 4/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 17 naudinugmo balų.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjusiai „Baskonia“ ekipai nepavyko atitrūkti nuo savo varžovų. Pirmojo kėlinio pabaigoje svečiai buvo aktyvesni puolime ir po pirmųjų dešimties minučių „Panathinaikos“ pirmavo 17:15.

Kur kas sėkmingesnis baskams buvo antrasis ketvirtis. Jį Ispanijos klubas laimėjo 25:17 ir į ilgąją pertrauką lietuviškoji „Baskonia“ išėjo pirmaudama 40:35.

Antroje rungtynių dalyje ir toliau vyko atkakli kova ir nei vienai iš ekipų nepavyko įgyti apčiuopiamo pranašumo.

Iki pat rungtynių pabaigos arčiau pergalės vienu žingsneliu buvusi „Baskonia“ atlaikė varžovų šturmą ir iškovojo pirmąją pergalę naujo sezono Eurolygoje.

„Baskonia“: Rokas Giedraitis ir Simone Fontecchio po 16, Tadas Sedekerskis 15, Jaysonas Grangeris 12.

„Panathinaikos“: Ioannis Papapetrou 22, Darylas Maconas 13, Kendrickas Perry 9.