„Fenerbahce“ košmaras Berlyne: po pertraukos subyrėję turkai kapituliavo prieš ALBA

Dviem pralaimėjimais Eurolygos sezoną pradėjusi Berlyno ALBA (1/2) ekipa šventė pirmąją pergalę turnyre.

Berlyno ALBA šventė pergalę namuose.<br>Imago/Scanpix nuotr.

Oct 12, 2021, 8:58 PM, atnaujinta Oct 13, 2021, 12:07 AM

Antradienį Vokietijos klubas namuose (18:19, 9:16, 30:18, 27:17) įveikė Stambulo „Fenerbahce“ (1/2) krepšininkus.

Dvikova prasidėjo apylygiu abiejų komandų žaidimu. Per pirmąjį kėlinį jokia komanda neįgijo apčiuopiamo pranašumo ir po pirmųjų dešimties minučių „Fenerbahce“ buvo priekyje 19:18.

Antrajame kėlinyje Stambulo ekipa surakino savo varžovus gynybos spąstuose. Svečiai priešininkams per kėlinį leido įmesti vos 9 taškus ir į ilgąją pertrauką Turkijos komanda išėjo pirmaudama 35:27.

Antroje rungtynių pusėje ALBA krepšininkai ėmė demonstruoti visai kitą veidą.

Vokiečiai ketvirtį pradėjo spurtu 12:0 ir žaibiškai persvėrė rezultatą.

Su sunkumais susidūrusi „Fenerbahce“ nebesugrįžo į pirmaujančios komandos vaidmenį ir patyrė antrąją nesėkmę šiame sezone.

Tuo tarpu Turkijos klubą įveikusi ALBA iškovojo pirmąją pergalę Eurolygoje.

ALBA: Oscaras Da Silva 22, Maodo Lo 21, Luke'as Sikma 13, Louisas Olinde 9.

„Fenerbahce“: Nando De Colo 15 Ahmetas Duverioglu 12, Dyshawnas Pierre'as 9.