„Baskonia“ į pirmąją pergalę atvedęs T. Sedekerskis: „Turime atgauti pasitikėjimą savimi“

Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (1/2) ekipa Eurolygoje pirmą kartą šiame sezone patyrė pergalės skonį.

Tadas Sedekerskis<br>G.Bitvinsko nuotr.

Oct 13, 2021, 9:59 AM

Lietuviškasis baskų klubas antradienį namuose 81:79 pranoko Atėnų „Panathinaikos“ (1/2) krepšininkus.

„Baskonia“ ekipą į pirmąją Eurolygos pergalę vedė komandos lyderiu tapęs ir karjeros rungtynes sužaidęs T.Sedekerskis.

23-ejų 203 cm ūgio puolėjas per 24 minutes įmetė 15 taškų (3/3 dvit., 3/3 trit.), atkovojo 6 kamuolius ir surinko 22 naudingumo balus.

Po pergalingų rungtynių lietuvis prakalbo apie laimėto mūšio svarbą bei su viltimi žvelgė į artėjančią dvikovą.

„Mes pralaimėjome pirmąsias dvejas Eurolygos rungtynes, todėl privalėjome laimėti, ypač namuose. Turime atgauti pasitikėjimą savimi ir likti pergalių kelyje.

Žaisti prieš „Panathinaikos“ yra labai sunku. Ši ekipa rungtyniauja gerai ir turi puikių krepšininkų.

Tai buvo labai svarbi pergalė. Dabar turime pratęsti sėkmės ruožą ir ketvirtadienį rungtynėse su ALBA kovoti dėl pergalės“, – samprotavo T.Sedekerskis.

Tuo tarpu R.Giedraitis per 34 minutes įmetė 16 taškų (3/6 dvit., 2/6 trit., 4/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 17 naudinugmo balų.