„Lakers“ patyrė penktą pralaimėjimą iš eilės, nors ir žaidė didysis ekipos žvaigždžių trejetas

Didysis „Los Angeles Lakers“ trejetas – LeBronas Jamesas, Anthony Davisas ir Russellas Westbrookas pirmą kartą sužaidė kartu, tačiau ir ši smogiamoji jėga „Lakers“ pergalės skonio šį sezoną dar nesuteikė – Los Andželo ekipa ikisezoninėse NBA rungtynėse krito jau penktą kartą. Franko Vogelio auklėtiniai namie 99:111 (32:24, 23:29, 29:32, 15:26) nusileido be lyderių žaidusiai „Golden State Warriors“.

Lebronas Jamesas.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Oct 13, 2021, 8:34 AM, atnaujinta Oct 13, 2021, 9:08 AM

Tai buvo jau ketvirtoji „Warriors“ pergalė iš eilės.

„Apskritai tokiems dalykams reikia laiko, – sakė „Golden State“ treneris Steve'as Kerras, kalbėdamas apie tris „Lakers“ žvaigždes. – Geras dalykas yra tai, jei tie vaikinai nori būti kartu ir nori kartu žaisti.

Ir atrodo, kad šiuo atveju taip ir yra. Nors dabar dar nėra jų savitarpio supratimo, bet jie viską išsiaiškins, sudėlios taškus.

Jie visi yra puikūs ir protingi žaidėjai. Nors tas savitarpio supratimas ateis ne iš karto, tačiau iki metų pabaigos kartu žaidžiančios žvaigždės atrodys kitaip nei dabar.“

Tiesa, trijulė kovojo tik per pirmuosius du kėlinius, o po to tik stebėjo mačą nuo atsarginių žaidėjų suolo.

Antrąsias kontrolines rungtynes žaidęs LeBronas Jamesas per 26 minutes pelnė 17 taškų (6/12 dvit., 1/4 trit., 2/2 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius.

Už jį rezultatyviau rungtyniavo 20 taškų įmetęs Anthony Davisas (7/10 dvit., 6/9 baudų), kuris dar atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius.

Russellas Westbrookas per 28 minutes pridėjo 10 taškų (2/6 dvit., 1/3 trit., 3/4 baudų), 10 atkovotų kamuolių, 6 rezultatyvius perdavimus.

„Na, žinote, gali užtrukti ir metus, kol tikrai rodysime gerą žaidimą, – sakė „Lakers“ treneris Frankas Vogelis. – Idealiu atveju puikų krepšinį parodysime per atkrintamąsias kovas.“

„Lakers“: Anthony Davisas 20, LeBronas Jamesas 17, Carmelo Anthony 13, Chaundee Brownas 11, Austinas Reavesas ir Russellas Westbrookas (10 atk. kam., 6 rez. perd.) po 10.

„Warriors“: Jordanas Poole'as 18, Damionas Lee (9 atk. kam.) ir Otto Porteris po 16, Andrew Wigginsas (9 atk. kam.) ir Gary Paytonas po 12.