Po skaudaus ALBA antausio – „Fenerbahce“ trenerio A. Džordževičius įsiūtis: „Tai – ne krepšinis!“

Antradienį startavęs trečiasis Eurolygos turas padovanojo nemažai staigmenų, o viena jų įvyko Berlyne, kuriame vietos ALBA (1/2) 84:70 pranoko Stambulo „Fenerbahce“ (1/2) krepšininkus.

A.Džordževičius.<br>G.Šiupario nuotr.

Oct 13, 2021, 9:34 AM, atnaujinta Oct 13, 2021, 9:36 AM

Pirmoje rungtynių pusėje solidžiau atrodę svečiai iš Turkijos trečiajame kėlinyje žaibiškai ėmė bastyti savo pranašumą

Iki ilgosios pertraukos dviženklę persvarą susikrovusi „Fenerbahce“ trečiojo ketvirčio startą pralaimėjo 0:12.

Reikalai svečiams nesiklostė ir ketvirtajame kėlinyje – antrąją rungtynių pusę Stambulo klubas pralaimėjo 57:35.

Po dvikovos „Fenerbahce“ strategas Aleksandras Džordževičius buvo itin nusivylęs savo auklėtinių darbu, kurį jie demonstravo antroje rungtynių dalyje.

„Visiškai negaliu paaiškinti antrosios rungtynių pusės. Pirmuosius du kėlinius atrodėme gerai, tačiau...

Po pertraukos, atsiradus sunkumams, nuleidome galvas, nuleidome rankas, nebeturėjome jokio charakterio. Tai – ne krepšinis!

Esu labai nustebęs dėl antrosios rungtynių dalies. Sveikinu priešininkus“, – po dvikovos teigę krepšinio specialistas iš Serbijos.

Tuo tarpu ALBA treneris Izraelis Gonzalesas pasidžiaugė auklėtinių kovingumu.

„Viską lėmė žaidėjų atsidavimas. Jis buvo neįtikėtinas. Vaikinai buvo pavargę, tačiau atvyko čia norėdami kuo geriau sužaisti prieš puikią „Fenerbahce“ ekipą.

Po pertraukos atrodėme kaip visai kita komanda. Patobulinome gynybą, o vyrai patikėjo savimi puolime“, – samprotavo ALBA treneris.